SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OwnaGe/Blog -What You GoNna Do

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
No chyba że tak ale następnym razem proszę o filmik "z boku" Z tą tyczką to sie szybko rozprawimy. Najwazniejsze zebys siadał głęboko na kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
No wlsnie probowalem znalesc odp . miejsce do nagrania zeby cos bylo widac No postaram sie nastepne nagrywac lepiej. Chodz mam pytanie chodzi Ci o start kolanami w sensie ze wpierw nie daje posladow do tylu tylko zaczynam uginaniem?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
tak dokładnie o to chodzi, a cała zabawa polega na tym żeby przyjąć taką pozycję, że dupsko idzie do tyłu i wdół, a kolana prawie w ogóle się do przodu nie przesuwają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
taka zmiana techniki przy przysiadze jak teraz opisujecie co zmieni ?? wiecej powera czy kwestia mniejszego obciazenia stawow ??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
bardziej naturalny ruch i pewność zaliczenia przysiadu na zawodach, jeszcze kilka miesięcy temu też siadałem kolanami do przodu i pomimo, że wydaje się, że jest się bardzo nisko, to przy dużym obwodzie uda, a taki ma owna nie bedzie widać takiego załamania jakie życzą sobie sędziowie i można spalić w ten sposób zawody, a poza tym jak się opanuje tą technikę, to w sprzęcie też łatwiej i pewniej się siada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
a uwazasz ze w przypadku normalnych treningow, niekocznienie pod katem trojboju, warto zwrocic uwage wlasnie na ta technike ??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
pewnie, bo idąc kolanami do przodu niepotrzebnie zwiększa się obciążenie tego stawu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
ok dziekuje, w takim razie i ja sie zastosuje do tych rad

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Tylko teraz pytanie jak to korygowac? I czy do tego nie beda potrzebne buty z obcasem? Bo jakos wydaje mi sie ze ja sie wywale na glebe jakbym tak mial zrobic jak sie powinno

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No a te rekordy to w jakich butach ustanowiłęś ?

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METODA 5X5 NA MASE I SIŁE Z ODWAŻNIKAMI KETTLEBELLS.

Następny temat

planik na siłe

WHEY premium