jak sie sztanga zsuwa to trzeba bardziej szorstka koszule ubierac


Ilość wyświetleń tematu: 77974
Owna nie martw się tymi treningami. Ja ostatnio wszedłem w podobny tryb i też nie jest lekko ale damy radę. Tydzień minie i się przystosujemy do nowych warunków

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót
I to dosyc dawno
No ale czy polecam? Zeby sie zmeczyc i troche rozruszac spoko , zeby jechac aero na maxa? Nie za bardzo 
OwneD
Off since 01-09-2010 r.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły