SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 544128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 687
Ja też nie mam zamiaru siedzieć w domu bo już dostaje kota Dobrze że się szkoła zaczęła to mam więcej zajęć , syn mój chodzi do 3 klasy. Na jego 1 komuni miałam gips to było straszne, ale jakoś przeszło. Pół imprezy siedziałam z workiem lodu na opuchliznę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135
Wiem jak to jest,najgorsza jest ta bezradność.No to obie całe lato miałyśmy schrzanione,a takie miałam planyGdyby nie internet to bym chyba zgłupiała w tych czterech ścianach.Cały czas zastanawiam się czemu tak długo czekasz,masz jakiś termin wyznaczony?Do lekarza,który mnie operował czeka się gdzieś do 2 miesięcy na zabieg,z tym,że ja chodziłam do niego(byłam 2 razy prze zabiegiem)na wizyty prywatnie a zabieg miałam na fundusz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Czesc jestem pierwszy raz na forum,ciesze sie ze was znalazlam.mam pytanie odnosnie rekonstrukcji wiazadel i odbudowy łękotki.czy ktos sie orientuje czy te zabiegi sa refundowane z funduszu czy samemu za nie trzeba placic? z gory dziekuje za odpowiedż
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 687
Megi ja jutro ide do drugiego lekarza też prywatnie ale zabieg ma być na fundusz. Jak się dowiadywałam zanim zrobiłam rezonans to kobitka mówiła ze czeka się ok. 2-3 miesięcy na termin.Ale to już koniec roku i pewnie punkty maja wyczerpane, jak zakwalifikuje sie na stycznia to sie będę cieszyć.
W wakacje nie było tak źle nad morzem trochę mi się lepiej ćwiczyło w wodzie łatwiej.Gorzej bylo jak zapomniałam i żabką sie przeplynęłam to aż mnie przytkało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 687
Mika 1717 nfz refunduje zabiegi ale z terminami jest różnie. W warszawie na bródnie czeka się 2-3 lata. W Legionowie w klinice Mediq 2-3 miesiące tel. 227742640
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 179
czy ktoś z was jest ze świętokrzyskiego i mógłby polecić jakiegoś dobrego specjalistę bądź przychodnie rahabilitacyjną która zajmuje się ACL?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135
Mika1717 a skąd jesteś,bo ja z Lublina i akurat tutaj to wiem do kogo pójść.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135
Moniaiadi masz rację idz do drugiego lekarza,ja gdybym tak zrobiła na początku to dawno bym była po zabiegu.Lekarz lekarzowi nierówny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135
Ja w Lublinie,jak już trafiłam w dobre ręce czekałam 1.5 miesiąca na zabieg,no ale wcześniej straciłam miesiąc przez jakiegoś barana który mnie leczył sam pewnie nie wiedział na co,chociaż miałam już zrobione usg tego kolana i wszystko było jasne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 687
Megi ja przez tego idiote na Bródnie też dużo czasu straciłam. wiedziałam że nie jest ciekawie jak mi gips zdjeli 2 czerwca, ale ten idiota twierdził że jest ok. i ze obędzie się bez operacji.2 tygodnie po zdjęciu gipsu opiepszał mnie że nie ma kąta 90 stopni chociaz ćwiczyłam 3-4 godziny dziennie. A jak mu powiedziałam o rehabilitacji to twierdził że tak ale nie przepisał mi.Ja jestem zawzięta i sama se dałam radę. Wyjazd nad morze mi dużo pomógł bo w wodziw najlepiej się ćwiczy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

electro
Polecane artykuły