Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
90
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
658
Co do wspomnianych uszkodzeń przeszczepu itp.... tez miałem ten problem nie wiem z jakiej przyczyny przeszczep się rozciągną i naderwał w kilku miejscach.
Mam pytanie do osób po rekonstrukcji jak pod kątem 45 stopni oprzecie łydki na jakims podwyższeniu (np stole) i puscicie swobodnie nogi to czy kosc udowa i piszczelowa nie wysuwają sie wam bardziej wzgledem siebie w chorej nodze pytalem lekarza to powiedzial ze moze to byc rozciągniete więzadło tylne :( poza tym test na szuflate i pivot są ok ale w tym zgieciu mniej wiecej 45% widze luz co mnie strasznie martwi.
Szacuny
0
Napisanych postów
68
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
938
Z tej stronki od Wes89 orteze Armor sobie sprawie, rok trzeba czekac na operacje a chce sie chodzic. Armor kosztuje 1400zl, ale na NFZ tylko 600zl, 800zl doplaca. Mysle, ze warto zainwestowac. Wes89 dzieki za stronke.
Braiquin nie potrzebujesz stabilizatora jak jestes po reko, ale zeby czuc sie pewnie psychicznie podczas sportu to mysle, ze GII Trainer wystarczy. Nie jest drogi a spelnia swoje zadanie. Pozdro
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
120
Komplikacje po LARSie.. jak już wcześniej pisałem kolano po zabiegu trzeszczy - nadal bardzo wyraźnie jest to słyszalne - każdy krok to nienormalny odgłos z nogi ??? !!! - ale to na razie na bok ..
Znacznie gorszą sprawą jest problem z gojeniem ran.
To już 5 tydzień po ACLu a jedna z ran nie porafi się zagoić.
Rana została ponownie zszyta ponad tydzień temu, nic w tym czasie nie ćwiczę ( coraz słabsze mięsnie )aby nie naciągnać skóry a płyn jak wyciekał tak wycieka.Lekarz zalecił antybiotyk,kolejny środek przeciwzapalny i pobrał materiał na badania.
Czy ktoś po LARSie miał podobne komplikacje - podobno odnotowano podobne problemy z gojeniem ran