SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kolano, łąkotka, więzadło, ACL, rekonstrukcja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 543977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 462
noga w zgięciu i spróbuj przesunąć. W moim przypadku działa. Zrób na obydwu nogach i powinieneś zauważyć różnice
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 346
No panowie nie wiem próbowałem na palcach (kolano sie nie trzesie) próbowałem noge przesunac w zgieciu (tez nic nie widze różnicy od 2nogi) moze sie nie znam...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 462
a jesteś pewny czy zerwałeś? Oczywiście idź do ortopedy, on się na tym zna, porusza kolanem trochę i bedzie wiedział.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44
Witam wszystkich .Jestem 10 tyg.po rek.LARS.OD tygodnia ostro cwicze na hali .Trenuje zawodowo piłke ręczna.Mogę potwierdzic wpisy ludzi ,którzy przeszli plastyke ACL met.Lars,że powrót do zdrowia pzebiega b.szybko.Wiem ,że cięzko zrozumiec to tym co mieli ;tradycyjną;rekonstrukcje ale prawda jest taka jaka jest.Moje dni po operacji: ból do momentu zdjecia sączka ,3 dni po rek.wyszedłem ze szpitala po 4dniach jezdziłem samochodem[automat, acl lewa noga],po 2tyg wczasy [10 godz.w samolocie bez najmniejszego bólu]po 5 tyg normalny rower.Zero płynu w kolanie .Profi rechabilitacja i juz smigam na parkiecie.Plastyka W Poznaniu dr.Ruciński.Polecam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 346
motyl-miałem artro i w wynikach pisze ze mam uszkodzone ACL ale nie pisze w jakim stopniu.Miałem wycinane cześciowo obie łąkotki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 71 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 346
Jak stoi cenowo LARS?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1365
Yuanita cieszy Twoj powrot do mojego ukochanego sportu ;)

Memento mori..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44
Ceny są podane we wczesniejszych wpisach,ale zakres jest rozpiety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 217
Witam. Chcialem sie od was dowiedziec po jakim okresie odstawiliscie kule i chodziliscie tylko w stabilizatorze?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1070
ja jestem 3 tyg i wczoraj odstawiłem kule i ortezę, zakładam tylko stabilizator. ale to kwestia indywidualna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prozak a inne leki

Następny temat

pekniecie kosci promieniowej -pomocy.

electro
Polecane artykuły