SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"PRYSZCZE" - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7720
niema sprawdzonych metod ;] Na kazdego dziala cos innego od izoteku na moczu konczac...

Napisz jaka to mac ktora stosujesz! Zazwyczaj na efekty trzeba poczekac ciu dłużej


Najwazniejsze bys wybral sie do DOBREGO dermatologa z tym ze tacy najczeciej biora troche kasy ;]

Napisz co sam robisz, ile razy myjesz twarz jakie stosujesz kosmetyki itp itd oraz ile juz trwa leczenie

Zmieniony przez - Ciastkoo w dniu 2009-05-21 23:31:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 326
syf to syf xD lekami za 100zł sobie rady nie dasz xD dertatolog tez ci hu.. da .. jezeli masz kase to kuj przez neta jakies drogie masci najlepiej amerykanskie ale one sa drogie w h..j xD lub laserowo usun ale to tez ok 2tys kosztuje xD ja mam syfy i w dupie to mam xD pojde sobie kiedys w las xD taki okres ;p :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7
Ja miałem mnostwo syfow na plecach, glownie na ramionach i pomoglo benzacne w zelu. Tylko ja uzywalem to 10% i dalo rade :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 68 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11212
Ja uzywam kremu Clindacne bardzo pomaga oczywiscie do tego mycie twarzy zelem, tonik, krem matujacy (polecam firme Dax Cosmetic). Proponuje chodzic regularnie do kosmetyczki to duzo pomaga. I witaminke PP jesc :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
polecam tabl wyciag ze skrzypu polnego, badz tabl NOVA CERA z dodatkiem bratka i oczywiscie kosmetyki do twarzy trądzikowej, a mycie ciała mydłem szarym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39
lub wizyte u dermatologa, przepisze antybiotyk na cere bo samemu nieraz trudna zwalczyc pryszcze ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
Tez mam straszne syfy na calej twarzy pewnie dlatego ze bralem testosteron od 2 tygodni juz nic nie biore ale wiadomo trzeba odczekac az toxyny wyjda ze mnie od 3 dni biore duac i jak narazie nie widze zadnych zmian jezeli duac nie zadziała co by moglo mi jeszcze pomuc ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 222
to wtedy pozostaje aknenormin :) ale poczekaj aż hormony się unormują
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
ile czasu od przyjecia ostatniego zastrzyku tescia czeka sie az hormony sie unormuja??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
tak na przyszłsc,na tradzik polecam herbate dostępną w aptece:Herba Violae Tricoloris-jak dla kogos za trudne to poprostu Ziele fiołka trójbarwnego.Herbate pije się 2 razy dziennie,efekt po ok 3 dniach a koszt to 4zł:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

depilacja

Następny temat

Czemu powstał ten dział?

electro
Polecane artykuły