Ja się łapie w 96-110kg
Zaczynalem od okolo 30 kg ale to bylo dawno temu (powyzej roku w tył)
P
ZDRAWIAM. MrBUBU
"NiE mA oBiJaNiA cZaS sIę WzIąĆ Do PaKoWaNiA !
Zmieniony przez - MrBUBU w dniu 2003-01-22 23:03:03
Zaczynalem od okolo 30 kg ale to bylo dawno temu (powyzej roku w tył)
P
ZDRAWIAM. MrBUBU
"NiE mA oBiJaNiA cZaS sIę WzIąĆ Do PaKoWaNiA !
Zmieniony przez - MrBUBU w dniu 2003-01-22 23:03:03
P
ZDRAWIAM. MrBUBU
jadlem do niej jeszcze bialko ovopola, chociaz tez niewiele mi dalo. jak chcesz to zakup gainera dobra opinie ma smp hiteca. a z aminokwasow to lepiej dobrze przelicz czy Ci sie oplacaja megabola bo dlatego sa takie tanie bo maja minimalna ilosc aminokwasow. lepiej zloz sie z jakims kolega i kup bardziej oplacalne np. super amino 2000 Ultimate'a albo amino formula 2000+ Sports One'a zwroc uwage na to ze jedna tabletka ultimatea albo sports onea ma tyle samo aminokwasow co prawie 4 tabletki megabola.
) Zawsze moglo byc lepiej. Mam nadzieje, ze teraz po cyklu kretki przekrocze wymazona cyfre 100!
. Jechalem przez ten czas troche na odzywkach. Koksu i prohormonow nie tykam jak narazie...