SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143393

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktos mi wkoncu powie cos o moim rekordzie???;-( Podnosze 75kg przy masie 85kg i nie wiem czy to jest dobry wynik jak na poczatkujacego bo cwicze okolo 2 tygodni???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2008
na taka wage to na początku napewno podnosiłeś z 65 więc 10 kilo w dwa tygodnie to przeciętny wynik! ćwivcz dalej! z taka wage 100 to w 3 miechy~!

Jeszcze będzie czas by odpoczywać!
Złóżcie głosy w tej ankiecie! Ile wyciskacie na klatke-

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=62947 

Szacunek dla gości którzy nie kopią mi grobu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 601 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5774
Maciek spoko wpadne, albo pogadam ze starym zebys mu przyniosl do goku. odezwij sie na gg to pogadamy
hehehe niema to jak reklama na forum co?
moim zdaniem 10 kilo w tydzien to wu****ny wynik! ja na 10 kilo musialbym ze 3 miechy pracowac! jak bedzie tak dalej to SLUz

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

pozdrawiam!


"pieniądz i czas to najwięksi terroryści"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2008
ja po miesiącu 18 kilo! więc niewiem czy to jest dobry wynik! teraz juz 33 kilo! w niecałe 4 miechy!

Jeszcze będzie czas by odpoczywać!
Złóżcie głosy w tej ankiecie! Ile wyciskacie na klatke-

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=62947 

Szacunek dla gości którzy nie kopią mi grobu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1330
pankracy w sumie dobrze skwitowal...kurcze z tego wynika, ze u nas w kraju sami silacze sie rodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa dzieki
przeciez przy takiej szybkości to nasi siłacze w wieku 20 lat to 200kg minimum beda cisnac-snijcie dalej
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Misiek2211 zdjecie ktore widzisz obok,bylo zrobione po 8 miesiacach treningu.Na tzw.rzezbie .Wazylem wtedy 90,5 kg.Obecnie waze 100-102 kg.Oczywisle ze gdy wazysz 90 kg to masz mniejsze wymiary niz gd wazysz ponad setke.Gdy bylo robione te zdjecie mialem 38 bic,111 klatka;125 bary.
Nastepna sprawa to ze mi nie wiezysz to juz twoja sprawa.Wytlumacz mi po co mialbym sciemniac.Tak swoja droga to gdy gadam z jakimis srarszymi lepkami 19-25 lat.To malo ktory wierzy mi ze tak moze wygladac 17 latek bez zadnej chemii,a o sile nie wspomne.

PS.Na zakonczenie to ja podwazam twoje 108 w klatce przy wzrscie 170 cm w wieku 16 lat oraz 110 na wyciskanie pachnie dobra sciema?NIe nie occzywiscie zartuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2008
zależy jak sie cwiczy i ile sie cwiczy! oczywiście każdy 17 latek mógłby dobrze wyglądać jeśli by zaczoł w odpowiednim wieku ćwiczyć i regularnie! pozdrowienia! ja ci wieże bo po co kłamać! ((( he he he)))

a co do mówienia że 20 kila nie można zrobić na klate w miesiąc to sie z tym nie zgodze! nie mówie tu o zaawansowanym kulturyście tylko o gościu co pierwszy raz ma styczność z siłownią! na początku to z treningu na trening sie coraz większymi cięzarami robi! ja zrobiłem na sucho 18 kilo w pierwszy miesiąc! często ludzie na początek jedzą kreatyne to nie omieszkam powiedzieć że na jakiejś kreatynie lub na innych supleentach i dobrej diecie nie możliwe jest zrobienie nawet 25 kilo przez pierwszy miech! no to by było na tyle! AHA O TYM PIERWSZYM MIESIĄCU MÓWIE NIE PRZERWANYM ZADNYMI POTĘZNIEJSZYMI ZAKWASAMI! TYLKO MÓWIE O MIESIĄCU REGULARNEGO, POŻADNEGO ĆWICZENIA!

Jeszcze będzie czas by odpoczywać!
Złóżcie głosy w tej ankiecie! Ile wyciskacie na klatke-

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=62947 

Szacunek dla gości którzy nie kopią mi grobu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 274 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3580
Witam
Ale numery tu odchodzą, aż mnie zdziwko chapie, bo niektóży jak pierwszy raz weszli na siłke wyciskali więcej niż ja po 3 miesiącach treningu, to ja niewiem czy moze mam zły trening, juz niewiem co mam mysleć, po tych przeczytanych wypowiedziach az mi sie płakac zachciało, a może to wy kitujecie, no pierwszy raz ktos tam brał na klate 70 kilo, to chyba niemozliwe, musiał miec jakaś styczność z kulturystyką, ja w tej chwili wycisne 60 kilo, zaczynałem od 40, hehehhe, przez 3 miechy 20 kg to dobrze czy źle?.........

Pozdrawiam!!!

Pozdrawiam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
"na taka wage to na początku napewno podnosiłeś z 65 więc 10 kilo w dwa tygodnie to przeciętny wynik"

temppozera ciekawe jak ty to wszystko obliczyles?//??
10 kg w dwa tygodnie?

rekordy to codziennosc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia mojej siłki !

Następny temat

Ulubione ćwiczenia

WHEY premium