SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143378

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Halama po trzech tygodniach takie połączenie??
To bardzo źle niedość, że to mu nie da dużych efektów, bo na początku siła idzie sama w dużym tępie. To potem jak będzie miał zastój będzie musiał sięgać po bardzo mocne środki. Co w konsekfencji może skończyć się na sterydach. ŹLE ZROBIŁ!!!

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ja mam 17 lat i nie wiem jak zrobić mase?????:( próbuje i próbuje i nie moge!!!!!!!!!!!!:( prosze doradzcie mi jak mozna latwo zrobić mase !!!!!!
NIE BIERZ KOKSÓW BO TO NIE POPLACA!!!!!!


biba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biba jedz dużo, pij mleko, nie zadużo biegaj. Staraj się spać 8 godzin dziennie chodź regularnie na siłownie i napewno przybieresz na masie. Jak już ćwiczysz conajmniej miesiąc to kup sobie jakiegoś gainerka to kosztuje koło 40zł, a napewno po dwóch miechach przytyjesz ze 3kg. Teraz i tak sama masa powina iść z wiekiem, ale zależy ile checesz przybrać na masie. Co do Twojego podpisu to się zgadam STERYDĄ MÓWIMY GŁOŚNE NIE!!!

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ćwicze od 2 miesięcy (wyciskanie 2 razy w tygodniu) i cisne tylko 45-48kg. Podpowiedzcie jak mam ćwieczyć by wyciskać conajmniej te 60 kg
Mam 177 wzrostu 17 lat waże 72kg. Może wziąć kreatyne albo białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2008
tak! 60 to nie jest Bóg wie ile na początku się wydaje 60 o matko podnieść to to rekord(masakra, stwopr) wystarczy przejść przez okres zakwasów i rególarnie pociwiczyć 3-4 razy w tygodniu i sam zobaczysz 60 to bedzie pestka, bedziesz jużpomiesiącu myślał o 70, a za dwa o 80! sam zoabczysz ! poytem już nie jest tak łatwo!

Jeszcze będzie czas by odpoczywać!
Złóżcie głosy w tej ankiecie! Ile wyciskacie na klatke-

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=62947 

Szacunek dla gości którzy nie kopią mi grobu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rogi możesz spróbować robić klatkę raz w tygodniu to nie którym pomaga. Druga możliwość to możesz kupić sobie gainerka, bo z Twoim starzem to będzie najlepsze. Powinien gaianerek podnieść siłę i trochę masę, ale trochę dziwne, że tak mało podnosisz.

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! Chodze na pakernie z przerwami chyba z rok a wyciskam 95 to max! moze by tak kreatynke...:)

Tomeq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21740
Kreatynka na bank Ci podziała

"Niech nienawidzą byleby się bali"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Zielay już możesz wziąć kreatynkę. Napewno będą dobre efekty tylko pij o 3-5 litrów płynów dziennie, bo to jest ważne. Ja miałem kreatyne Hi Tec i chyba ta jest najlepsza.

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narazie zamowilem sobie bialeczko 750g na sprobowanie. Mam pytanko czy jesli bede przyjmowal kreatyne to nie bede przybieral na tkance tluszczowej bo teraz bardziej zalezy mi na rzezbie i nie chcialbym miec opony na brzuchu:)?

Tomeq
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia mojej siłki !

Następny temat

Ulubione ćwiczenia

WHEY premium