SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143382

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
wg mnie jest bardzo dobre polaczenie, tylko czy to juz czas na kreatyne? moze jeszcze wycisniesz cos z siebie bez "wspomagania"?!
tylko nie zapomnij o podstawowych zasadach przy przyjmowaniu kreatyny

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..
Za wszystkie SOG`s z góry thx!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zielay mój profil jest jeszcze akutalny.
Terrorist w 14 miesięcy urósł Ci bieceps o 7 cm? Podaj mi swój trening na łapy bo ja ćwiczę 27 miesięcy i urósł mi tylko 4cm. Także mnie zszkowałeś. Niezły jesteś. Co do kreatyny to możesz ją już brać i połączenie jest dobre. NIe wiem z dośw bo tak nie mieszałam. Pamiętaj też o tym co powiedział berry. Branie kreatyny ma swoje zasady!!!
Dopadła mnie grypa i teraz nie będe ćwiczył przez jakiś tydzień
Pewno masa też spadnie.

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poniedziałek- klata
wtorek-barki,plecy
środa-biceps,triceps,przedramie
czwatrek-nogi
piątek-klata,triceps
sobota-biceps,przedramie
niedziela-odpoczywanie lub basen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jeszcze jedno klata nie zawsze 2x w tygodniu to zależy jak sie czuje. Wypoczety czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Każda grupa mieśniowa ma swoj ruch zwiekszajacy mase. w przypadku bicka jest uginanie przedramion ze sztanga.nie musisz go dawac jako pierwsze ćwiczenie ale powinno sie znalesc w programie treningowym bicka a i opuszczj sztange jak najwolniej potrafisz i nie do kata prostego.a i zmieniaj kolejnosc cwiczen wiem ze lzej jest jak nie zmieniasz ale wtedy jest mniejsze napiecie w miesniach.
a oto moj trening na bicka:
1.uginanie przedramienne ze sztangielką w podporze o kolano 3serie po 10-12 ruchow
2.uginanie przedramion ze sztangą 3x 10-12
3.naprzemianstronne uginanie ze sztangilkami 3x 10-12
4.uginanie przedramion ze sztangą na modlitewniku 3x 10-12
5.uginanie przedramion ze sztangielka na modlitewniku 3x 10-12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A pozatym to 6-7 posilkow dziennie !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21740
Magik a posłuchaj tego: pierwsza gimnazjum w ZSMSie (Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego) a niektórzy targają 80 (dane z wczoraj). A tak wogóle to zdaje mi sie że masz długi zastój, i trudno ci uwierzyć w progresje u innych. To nic złego ja też mam okresy lepsze i te fatalne. A co do 7 cm w 14 miesięcy to jest realne, tylko że trudne i wkurzające (zakładając że jest się czystym) Mój brat ćwiczy tak sobie od 6 miechów też zaczynał od 29 a tera ma 33 jest 89 rocznik. Super Mass z kreatynką jest very good. Terrorist a ile bierzesz na bica?

"Niech nienawidzą byleby się bali"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cholera moje 35cm bica przy was to malutko :( ej jakie odzyweczki polecacie by troszke masy nabrac, bo bralem bialeczko olimpu 85 czy jakos tak i nic nie uroslem a dietke i trening mialem sazny...

"Pij mleko, będziesz duży (jak ja)" B.Linda (buahahahahha)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 660
Wyczynowo uprawiam kolarstwo gorskie. W zime gdy warunki do jazdy sa nieodpowiednie trenuje miedzyinnymi na silowni (w tym roku pierwszy raz wlaczylem silownie do zimowego cyklu treningowego). Do tej pory jednynym treningiem silowym (na gorne partje ciala) jaki przeprowadzalem byly roznego rodzaju pompki. Na klate biore 70kg (waze rowniez 70 kg)!! To chyba sporo, biorac pod uwage to ze masa ciala jest wielkim przeciwnikiem kolaza (nie mozna pozwolic sobie na znaczny przyrost) a wiekszosc miesni wyczynowego rowerzysty uczepiona jest do nog i dupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za plan, ale na partie mieśniową nie ćwiczy sie więcej niż 4 ćwiczenia (nie biorąc pod uwagę barków). Masz SOGa ode mnie To Twój pierwszy
Zielay to chyba Ty napisałeś, że zazdroszczę , bo mam długi zastój. Hmm raczej to nie prawda. Poprostu trudno mi w niektóre rzeczy uwierzyć.

Czas to mięśnie!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia mojej siłki !

Następny temat

Ulubione ćwiczenia

WHEY premium