SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143358

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 660
Oki zgodzę się z tym że może nie jest to trening dla zaczynajacych od początku. Rzeczywiście klatka może być przeciążona po tylu seriach więc wyrzucamy jedno ćwiczenie na klatkę (któres wyciskanie). Apropo łączenia ze sobą grup mięsni. Przy treningu klatki pracują również tricepsy i barki czyli trening tych parti wraz z klatką odpada. Tak samo ma się sprawa pleców które są dużą grupą mięśni. A wiec w tym przypadku klatka z bicepsem jest optymalnym rozwiązaniem.

To tylko takie drobne spostrzeżenia. Czy trafne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zgadzam sie klatka z bicepsem moze byc nie zauwazylem myslalem ze polaczyles klatke z grzbietem sorry pomylka

Fast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sadzicie o moim treningu ?
PONIEDZIALEK - klata , przedramie
WTOREK - biceps , triceps
SRODA - bary , plecy , kaptury
CZWARTEK - worek trningowy
PIATEK - klata , przedramie
SOBOTA - biceps , triceps
NIEDZIELA - odpoczynek :P

To moj najnowszy plan treningowy , dopiero go wprowadzilem w zycie , ale mysle ze to nienajgorszy program :PPjak wy myslicie??

koksy wyp*****lać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 660
...gurU biceps, triceps i przedramie dwa razy w tygodniu to orginalny pomysl (czy dobry??). Chyba bardzej oplaca sie cwiczyc barki x2. Klatka dwa razy w tygodniu jest oki (jezeli pierwszego dnia robisz trening silowy (wyciskania) a drugiego dnia techniczny (rozpietki przenoszenia...)).
Cwicz tez brzuch x3, nogi x1, i biegaj x3 w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to znaczy nie masz racji anaryl .Zly pomysl to jest cwiczyc klatke 2 razy w tygodniu oraz grzbiet bo te grupy miesni sa duze i wolno sie regeneruja natomiast biceps i triceps mozna cwiczyc bez problemow 2razy w tygodniu slabo jestes doinformowany anaryl.

Fast
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brzuch robie 5 razy w tygodniu , nogi od czasu do czasu i teraz zaczynam biegac ale mysle ze jak na mnie to 3 razy na tydzien biegania to zamalo:PP minimum 5 razy:>> 30 minutowy bueg chyba wystarczy , wiadomo ze z przerwami krutkimi na rozciaganie i zlapanie powietrza:>>>

koksy wyp*****lać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 647
witam powracam po krutkiej nieobecnosci widze ze wkoncu powazne tematy zostaly poruszone narazie robier sobie przerwe mam lekka kontuzje barku no i wyjezdzam w gory na 2 tygodnie wiec odpoczne jakis 3 tygodnie ale to nie znaczy ze nic nie bede robil troszke sobie pobiegam no i poprawie sprawnosc fizyczna .wczesniej stosowalem trening na silke i robilem go 1.5 miesiaca o pol miecha zadurzo przez to mam problemy z barkiem po 3 tygodniach wolnego biore sie ostro do pracy
pozdrawiam temppozera gura :> no i reszte kulturystow

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2008
thx wicherek! forest widze że pie*****olisz! kazdy wie co chce zrobić i tak powinien trenować ja uważam że kazda partie robiąc co 4-5 dni jest optymalnie! Jak na początek napewno nie będzie miał regeneracji większej niż 72 godziny, nie jest człoiek o tak małym stazu treningowym ąż tak zmęczyć mięsnie bo każdy nawet na początku wie że nie można doprowadzić sie do przetrenowania i nie wolno przesadzać z seriami czyli na większe partie do 15, a na mniejsze do 12 ! Ale forest jak cie czytam to widze dlaczego po twoim stazu cwiczenia masz takie słabe wyniki! ręce 2 razy w tygodniu to wcale niezły pomysł, ale ja robie wszystko co 5 dzień, ale jeszcze raz powtazam, każdy nawet początkujacy musi sobie ułozyc plan trenoingu pod siebie (np: ty mu powiesz zeby sie podciagał na drążku jak robi plecy np 3 serie do tyłu i 3 serie drązek pod brode- ale jeśli ktoś tego nie zrobii to nie ma sensu robić takie serie i każdy powinien wiedzieć co mu najbardzej daje! i pamiętajcie zmieniajcie trening, WICHEREK GDZIE W GÓRY JEDZIECIE?? TEŻ BYM CHCIAŁ MIEĆ TAKA REGENERACJE (TZW. INTEGRACJE) TYLKO DUZO NIE PIJCIE I NIE BAKAJCIE BO BEDĄ SPADKI - WIESZ KASZ I TRAWA WYSUSZA ORGANIZM I MASA SPADA WIEC NIE PRZESADZAJ Z ZIOŁEM ! ZARTUJE POZDRÓWKI! TRZEBA ŻYC I CWICZYC W ZGODZIE Z SAMYM Z SOBA,A NIE Z NIEDOROBIONYM FORESTEM! FOREST WKURZASZ MNIE BO JESTES NIEWIEZĄCY I MAŁO WIDZIAŁEŚ W ZYCIU CHOCIAZ MASZ TAK DUZO LAT! A UWIEZYSZ ZE MUJ KOLEGA Z SIŁKI 16 LAT MA WAŻY 53 I CIŚNIE 95, NA BARKI PONAD 80!! WIERZYSZ! JAK NIE TO PRZEJEDZ SIE DO RZESZOWA ODRAZY WICHEREK POKAZE CI JAK SIE CIEZARY CISNIE I POKAZE CI MOJEGO KOLEGE KIKA KILOSÓW OD RZESZOWA! JESLI ZAZDROSCISZ KOMUS TO NIEMOW ZE NIE MOZE TEGO ZROBIC BO JAK SIE BARDZO COS PRAGNIE TO SIE TO OSIAGA A NIE PIEPRZY ZE TO NIEMOZLIWE!

koniec

maCIEK 2003-04-27

Jeszcze będzie czas by odpoczywać!
Złóżcie głosy w tej ankiecie! Ile wyciskacie na klatke-

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=62947 

Szacunek dla gości którzy nie kopią mi grobu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 558
ja mam wzasadzie jeszcze 16 lat ale cisne 102.5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 647
Temppozer w gory to jade do jakiejs Woli Michowej .Obawiam sie ze moge tam troszke przesadzicz z napojami wyskokowymi .Przyjade pewnie chudy jak szkapa i lekko oslabiony ale mam nadzieje ze nie bede durzo pil (no moze troszke ) wypoczne i nabiore krzepy .tak na marginesie to wczoraj tez dalem sobie niezle w palnik no i troszke mnie ochroniarze starmosili bo chcialem kumpla obronic ale jest powiedzenie zawsze trafisz na lepszego i im tez sie to kiedys przydarzy :)


POZDR. wicherek


...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia mojej siłki !

Następny temat

Ulubione ćwiczenia

WHEY premium