SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biorę mało na klatkę

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6388
Witam, mój problem polega na tym, że bardzo mało wyciskam na klatkę... nie wiem dlaczego, skoro mam ją już trochę wyrzeźbioną, maksymalnie podniosę jedynie 50 kg i to tylko na 1 powtórzeniu, a tak to ćwiczę na samej sztandze ;/. Na siłkę chodzę 3x w tygodniu (od miesiąca) ale wcześniej ćwiczyłem 1,5 roku w domu (na sucho, zero suple, odżywek itd.). Co do diety to jakoś specjalnie się tym nie zajmuję ale staram się spożywać produkty bogate w białko (świeże ryby, drób, wołowina, twarogi, mleko itd.) oraz dużo warzyw i owoców... omijam oczywiście słodycze i tylko okazjonalnie piję alkohol... Chciałbym właśnie zacząć brać białko serwatkowe... i tutaj moje pytanie: Czy taki staż jaki mam obecnie na sucho jest wystarczający, żebym zaczął coś brać? Przypomnę, że ćwiczę jeszcze na siłowni wszystkie partie za każdym razem... (daję radę ćwiczyć tylko około 1h jednorazowo ale dosyć intensywnie)...

Wiek: 17 lat
Wzrost: 174 cm
Waga: 66 kg
Obwód w klatce: 94 cm
W bicu: 32 cm
Brzuch: 78 cm
Noga (udo): 48 cm
Staż ogólny: 1,5 roku ćwiczyłem w warunkach domowych z większymi i mniejszymi przerwami ale starałem się regularnie (głównie pompki, a6w, drążek, hantelki po 5kg)
Staż na siłowni: równo miesiąc

Zapraszam wszystkich do śledzenia mojej metamorfozy na:

http://www.sfd.pl/kamos1602__PROJEKT_MASA_-t899186.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
bierzesz malo na klate, ok. A ile bierzesz w MC? Ile bierzesz w Pzysiadzie? Wiedz ze wyciskanie na klate nie jest wyznacznikiem sily.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
1,5 miesiąca na siłowni i chcesz targać 200 kg na klatę ?
"skoro mam już trochę wyrzeźbioną" -- rzeźbione kości siły nie dają.

Odpuść sobie chęć wyników "na wczoraj" - z kilka lat będziesz silny jak się obijać nie będziesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
i ile razy sie podciagniesz :P to sa wyznaczniki sily nie tylko klata

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1078 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6312
Przypomnę, że ćwiczę jeszcze na siłowni wszystkie partie za każdym razem... (daję radę ćwiczyć tylko około 1h jednorazowo ale dosyć intensywnie)... - Moje pytanie co trening trenujesz wszystkie mięśnie? bo jesli tak to się nie dziwię że nie masz siły bo to nie trening na siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 376
Czyli jaki najlepszy trening na siłę? tutaj jest temat do mojego planu, który sobie ułożyłem https://www.sfd.pl/fbw_na_masę_do_oceny_-_początkujący-t670561.html Nikt nie miał zastrzeżeń, więc FBW na masę się nie nadaje? Czy chodzi o to, że jak trenuje się codziennie tak samo to ciężko masę zrobić? Proszę o jakieś rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
4nal: . Poczytaj człowieku,później się wypowiadaj... Wejdź na BF i przeczytaj rozpiski KNIFE'a.
Co do autora: jw-wyciskanie na ławce to wcale nie wyznacznik siły. Rób przysiady bo udo 48cm to no comment. Urozmaić trening klatki-pompki na poręczach,wyciskanie sztangi głową w dół..

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
WL to jeden z wyznaczników siły, nie zapominajcie Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Ćwiczysz tylko miesiąc, naucz się wykonywać ćwiczenia poprawnie technicznie, nabierz trochu masy, siła przyjdzie z masą też, i dopiero rzucaj się na rekordy. W tym sporcie najważniejszy jest czas i wytrwałość

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
To są wyznaczniki siły w trójboju... Pamiętajcie, że Arnold też się duży nie urodził, nie krytykujcie, bo też zaczynaliście. Ja jak ćwiczyłem 1,5 miesiąca to miałem mniej więcej takie problemy jak Ty, tak samo obwody. No w łapce miałem mniej, bo tylko 30 chyba . Na przysiad nie brałem nic, byłem za słaby żeby to utrzymać na sobie. Jak będziesz się starał to dasz rade. Tylko dieta to klucz, bo odpowiednia ilość węgli sprawi że będziesz miał więcej energii na treningu. Bez tego ani siła ani masa nie pójdzie (chodzi o diete).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
kamos1602 nie przejmuj się ja też na klatke biorę strasznie mało ok 56, ale mnie to nie obchodzi pomimo tego, że wszyscy moi koledzy uważają wl za jedyny wyznacznik siły, niektórzy nawet nie wiedzą jak wygląda przysiad ze sztangą ;D. Ułóż dietę, jak przytyjesz 10-15 kg od razu zobaczysz poprawe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie Odnośnie regeneracji

Następny temat

Tani sprzęt?

WHEY premium