SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143391

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


wiatm wszytskich

na klatke biore malo bo tylko 65 zalezy od dnia. 4 m-c temu zaczynalem treningi pocwiczylem jakis m-c do 1,5 m-c . potem nie bylo czasu
i przerwa 2,5 m-c. Na samym początku podnosilem 50 . a co do wagi teraz wynosi 59kg heh
(bez szydery prosze) heh.
mysle ze jak narazie to dobrze ze podnoiose te 65kg :)
wypowiedzcie sie na ten temat jak mozecie

pozdrowienia dla kumpli ;)
(fajne zdjecie nie??)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fallout, a co tu duzo gadac mase rob bo znikniesz niedlugo (wcale z ciebie nie szydze)
NIECH MASA BEDZIE Z TOBA

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bommblu
to powiedz mi co mam robic bo chociaz jem to szybko spalam stała waga u mnie

ROSNIJCIE W SIŁE..przyjaciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi 17 stuknie za pare dni bo 6 lutego. Waże 70 kilo, świcze od miesiąca i cisne 85 kg. Jade na suchara ;)

"Niech masa będzie z wami."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy ktos słyszał o TEORI WIELKIEGO UDERZENIA, TEORI WIELKIEJ FALI??
proponuje sobie o tym poczytac FLEX luty 2003
polega to na tym ze dodaje sie okolo 5 kilo samych miesniw ciągu 6 tyg. białkowych cykli wielkiego uderzenia

ROSNIJCIE W SIŁE..przyjaciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1284 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7244
Ja tylko 85 ale pewnie dlatego bo warze 66kg

''nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fallout zeby nabrac masy musisz miec dobra diete, trening i ewentualnie jakies odzywki (ale niekoniecznie bo ja jade bez i waga rosnie). z jedzenia byle czego nie przytyjesz 2g bialka na 1kg masy i 4g weglowodanow na 1kg masy
przypuszczam ze masz bardzo szybka przemiane materii wiec bialko mozesz jesc 3/4g na 1kg masy. jedz wiecej niz 3 posilki dziennie (5 powinno wystarczyc, jedz mniej ale czesciej) zwracaj uwage na kalorie im wiecej tym lepiej
zapodaj swojego maila to posle ci tabele wartosci odzywczych bedziesz mogl sobie liczyc bialko tluszcze weglowodany i kalorie

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja dziennie jem ok 230g bialka z czego 150 z zarcia reszta odrzywka .
Wegli jem naprawde duzo bo duzo sie ruszam i po prostu bez tego bym nic nie zdzialal .
Jak kiedys liczylem to nawet do 7,5 g na kg ciala .

Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
wpisuje dane kolesia i jego wyniki
17 lat
56kg 95kg w konczocym trening wycisnieciu

------------------------------------------
Niemiej złudnych nadziei nic za darmo nie ma.
----------------------------------------------------------------------------------
"Niestety, niektórych spraw nie da się rozwiązać na rozkaz. Może dlatego głupcy wymyślili sobie bogów: żeby mieć kogoś, czyje rozkazy na pewno zostaną wykonane..."
--------------------------
Doradca w dziale "Trening"
-------------------------
Poważnieje na starość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
nawet niezle

PZDRAWIAM. MrBUBU

Jezeli masz komórke. Mam prośbe: Jak masz ochote to wejdz na http://www.mobileclub.pl i zarejstruj sie, wpisz na początku rejestracji, ze polecilem Cie ja "mrbubu"(bez""), dostaje za to 50 punktow, a ty za rejestracje 100, tez mozesz zbierac punkty, jak uzbierzesz 1000 punktow to masz +50 zl doladowanie do komorki. Nie zapomnij o wpisaniu mrbubu na początku rejestracji.

PZDRAWIAM. MrBUBU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia mojej siłki !

Następny temat

Ulubione ćwiczenia

WHEY premium