SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile podniosę na sztandze jeśli wiem ile podniose hantlami?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak powyżej: na hantlach podnoszę 35 kg na jedną stronę na klatę. Czy wiecie może ile podniosę mniej więcej na sztandze? Chodzi o maksymalny ciężar. Niestety mam domową siłownie więc nie mogę tego sam sprawdzić a na siłkę mam baaardzo daleko :D Z góry dzięki za odp i pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Bierz rower i jedz na siłownie. Nikt tu wróżką nie jest. Ogólnie sztangielki maja się nijak do poprawy wyniku na sztandze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
j/w

To nie forum wróżek. Przekonaj się sprawdzając to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15431
Proste obliczenia, musisz sobie pomnożyć liczbę hantli, razy ciężar, wyciągnąć z tego wagę nakrętek a potem tylko scałkować po powierzchni ławeczki i odjąć odległość ławeczki od drzwi.
A tak na serio... ziom ogarnij się. To nie ma się ni jak do siebie

Jeszcze nikomu nie zaszkodziło bieganie o 5.50 rano ;)

Treningi o 5.00 rano nie zabiją!

K7L7 na Steam

http://www.tinyurl.pl?TbS5Rap1

http://tnij.com/qq1YU 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
"Sztangielki mają się nijak do poprawy wyniku na sztandze"

Lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Pandarek
"Sztangielki mają się nijak do poprawy wyniku na sztandze"

Lol


?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wyciskanie sztangielkami ma się nijak do poprawy wyniku na sztandze.
Możesz wyjaśnić tę tezę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
policz z delty :)

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Liptonowi pewnie chodziło że nie ma przełożenia siły w wyciskaniu w hantlach a siłą w wycisku na płaskiej i jest w tym ziarnko prawdy. Można ciskać spore ciężary na płaskiej i niekoniecznie tak samo wielkie na hantlach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Pisze według własnych doświadczeń, po ponad rocznym treningu na sztangielkach, wynik na sztandze w ogóle się nie poprawił, a wyciskałem na końcowych seriach 2x52 kg x 8 na płaskiej, a na skosie dodatnim 2x46 kg x 10. Może na ciebie one działają, na mnie kompletnie nie i od 2 lat ćwiczę wyłącznie na sztandze, sztangielki jedynie do rozpietek używam, jako zamiennik bramy.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2013-05-27 20:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A jaki miałeś zakres ruchu? Góra hantli schodziła poniżej klatki, czy było to zwykłe machanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bajceps we can problem

Następny temat

Brama do sufitu

WHEY premium