SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143379

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
a jak zaczynałeś cwiczyc to ile brałeś na klate i ile ważyłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
kamiljuzek
Jakie mogą byc te 3 cwiczenia??
Plaska
Skos w góre
I??
Co polecasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
Sory ale nie bardzo Cie rozumiem możesz jaśniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
ja wyciskam 120
stoje już na tym od roku:/ ale wydaje mi sie że jak na 17 latka który mało na siłowni przebywa to nie jest źle(głównie sie zajmuje Kyokushin a siłka to takie małe uzupełnienie)
waga-73kg
dieta-nie mam za bardzo możliwości ale stram sie żeby zjadać ok 140-150 gram białka na dobe
suple -brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 435
bardzo dobrze jak siłka nie jest napierszym miejscu to bardzo dobry wynik masz.pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
Ja trenuje tylko zimą bo na wiosne nie mam czasu bo trenuje piłkę nożną, cwicze jedynie dlatego żeby miec więcej siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
jak zaczynalem cwiczyc to wazylym jakies 65kg tak okolo i bralem kolo 70kg na klate dokladnie juz nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
cmil-14 rób tak
1.wyciskanie ze sztangą na skośnej lub na płaskiej 3x8powt
2 wyciskanie ze sztangielkami na plaskiej lub na skośnej(w zależnosci co wybrales na pierwsze cwiczenie) 3x8powt
3.rozpiętki lub przenoszenie za głowę 3x12,10,8powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
aha i jeszcze jedno: moim zdaniem przy grze w piłkę nożną i chodzeniu na siłownie trudno wam będzie zdobyć masę jeśli chcecie osiągnąć konkretne wyniki w jakiejś dziedzinie to skupcie się na niej. ale to tylko moje zdanie i nie kazdy musi sie z nim zgadzac!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
Byku, nie wiesz przypadkiem czy odżywka białkowa by mi zaszkodziła bo jestem uczulony na białko. Nie powinienem jeśc białka w dużych ilościach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia mojej siłki !

Następny temat

Ulubione ćwiczenia

WHEY premium