SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143384

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2935
120kg 6 razy na bujakach (gryf 213cm keltona... buja się strasznie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
80kg wyciskam ważę 63kg, staż to 5 miesięcy. Ciagle na sucho nigdy nie bralem zadnych odzywek ;p pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1279 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3826
niektorzy takie juz bajki wciskaja ze rece opadaja normalnie z klawiaturki tak napewno w wieku 16 lat 120*6 co wy jakies mutanty jestescie?

Słodkiego, miłego życia... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2935
Nie, jestem zdrowy genetycznie:p Zdrowy tryb życia (nic nie biorę... tylko białko, żadnej krety, metki czy innego świństwa), prawie trzy lata stażu i poświęcenie. Da się zrobić. Znam jeszcze jedną osobę, która ma takie wyniki. Z nią ćwiczę. I nie 16, a 17 lat (świerza, bo świerza, ale co tam). Poza tym zdaję sobie sprawę z tego że w przyszłości odbije się to na moim zdrowiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
ja ważę 57kg i biorę na klate 70kg a brałem 40kg i mam te efekty po 8 miesiącach

wert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
110 , niedlugo bedzie 120 bo w koncu jakis cykl zrobie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
jak ja miałem 17 lat to jeszcze nie wiedziałem co to siłownia
pewnie z 40 kg bym pocisnął:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1063
96kg staz pol roku waga 68 ; ] pzdro All team SFD

Tylko najslabsze psy najgłośniej szczekają... najwiecej p.i.e.r.d.o.l.ą i nic nie robią...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
ja proponuję zeby Ci co sie wpisują dawali filmiki z rekordów bo niektórzy co tu pisza to połowy z tego co napisali by nie wzieli

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia mojej siłki !

Następny temat

Ulubione ćwiczenia

WHEY premium