SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla 17 latków! ile wyciskacie na klatke??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143365

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
zmieniales trening?
jak tak to jak czesto zmieniasz
bo moze powinienes jakas nowosc do treningu wprowadzic
zmienic go lekko bo sie organizm mogl troche przyzwyczaic calty czas do jednego

bez kompromisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slawek108: zacznij jakies jesc suplementy. Wazysz bardzo mało... jak cos wezmiesz to moze cos jeszcze wycisniesz :> I gratulacje ze wycisnales tyle przy takiej małej wadze.

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DaRkSiDe TY kasztanq a Ty ile cisniesz? :P ojs Byq nie dygaj przecie wiem co i jak cisniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dj Slim: a ja wiem ile ty :P kasztankq :P

..::<<@@ DaRkSiDe @@>>::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2868
wyciskam 100kg cieniasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
łagodniej prosze bo mi sie motylek w kieszeni otwiera

You best protect ya neck'
GG - 1782281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć wszystkim!!!!!!!
dzięki za odpowieć. Ale ja i tak zmieniam co 2 miesiące trening na inny i niesądze aby mięśnie się tak szybko przyzwyczajały ale dziękuje za rade:)
jusz myślałem żeby wziać jakąś odrzywke ale nie wiem jeszcze jaką, czy możecie mi coś doradzić. :):):):):):):):):):)

z gury dziękuje za podpowieź:) slawek108

Slaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć wszystkim !!!!!!!!!!!
dziękuje za odpowieć na moje pytanie
Ja i tak zmieniam trenicg co jakiś czas na inny więc myśle że mięsień tak bardzo się nie przyzwyczaja ale dziekuje za podpowieź.
A co do tych odrzywek to jusz myslałem żeby jakąś zjeść ale jeszcze nie wiem jaką może byście mi podpowiedzieli :):):):):):)
z gury dzięki za odpowieź!!!!!!!!!
slaw108

Slaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 647
slawek108 po pierwsze zmien sobie trening na bardziej masowy bo przy takiej wadze mozesz juz wiecej nie ruszyc do przodu .Radzil bym Ci jakas diete sobie zastosowac a w ostatecznosci jesli nie masz mozliwosci ustalenia dobrej diety zakup sobie jakies bialeczko albo weglowodany lub 2 w jednym . na kreatyne to chyba jeszcze za wczesnie ale ... to juz twoj wybor


POZDR. wicher

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...i zeslal ich Bog na Ziemie by siali zament i zniszczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja co prawda juz nie cwicze ale max wyciskałem 90
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia mojej siłki !

Następny temat

Ulubione ćwiczenia

WHEY premium