SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak wyciskacie na płaskiej

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 893 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10101
w jaki sposób wyciskacie na płaskiej/skosie blizej szyjii czy blizej sutek czy pod nimi ja zawsze wyciskalem zaraz nad sutkami ale dzis postanowiłem wyciskac blizej szyji i musze powiedziec ze góra klatki bardziej zadziałała a u mnie wlasnie góry nie mozna bylo ruszyc

Siłownia jest jak Media Markt..
nie dla idiotów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5646
gore klatki robi sie na skosie. normalne wyciskanie robisz na plasko do sutkow, sztanga schodzi muskajac koszulke po czym wyciskasz w gore, pamietajac o tym by lokcie prowadzic daleko od tulowia, nogi stabilnie calymi stopami na podlozu, chwyt srednio szeroki-szeroki. Lapiesz normalnym chwytem (nie malpim bez kciuka)

On steroids:
There are no shortcuts. The fact that a shortcut is important to you means that you are a pussy. M. Rippetoe
Definicja treningów:
http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
no moze byc... na skosie blizej szyi rob

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1860
Bez kitu każdy gada inaczej trener z siłki że przed sutkami :D^^ a znów filmiki itp z you tube tak jak Sau poleca i to jest prawidłowa technika :D <soczek>

Mozesz wszystko na co sie nastawisz czlowieku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1136
mi zawsze jakoś bliżej szyi sztanga złazi

przestań się mazać, chłopaki nie płaczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
w połowie miedzy szyja a sutkami i tak się chyba powinno robić

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5646
im blizej szyi tym bardziej zaczynasz obciazac obrecz barkową a mniej klate na którą to ćwiczenie jest zrobione. bananaya - jeśli uważasz że w połowie to proszę o jakiś argument.

Dodatkowo: jeśli nie ściągnąłeś łopatek do siebie przed podniesieniem ciężaru ze stojaków to wtedy może ci sie przesuwać ciężar w kierunku szyi. W momencie kiedy dobrze spinasz łopatki ramiona powinny ograniczać ruch sztangi w tym kierunku.

Zmieniony przez - Sau w dniu 2009-11-04 16:50:30

On steroids:
There are no shortcuts. The fact that a shortcut is important to you means that you are a pussy. M. Rippetoe
Definicja treningów:
http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nogi stabilnie calymi stopami na podlozu,

Musze powiedzieć ze ja nogi stabilnie na podłożu mam tylko jak biorę maksymalne ciężary

A w trakcie robienia wszystkich serii nogi trzymam w gorze ugięte w tułowiu (90stopni) i w kolanach (90)... taka pozycja odciąża mi kręgosłup... nie robię wtedy w ogóle mostka przez co jakoś lepiej mi się ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2551
Opuszczanie sztangi;
Płasko - ok.1 cm powyżej brodawek.
Skos - ok.10 cm. poniżej szyi.

Tak przynajmniej jest napisane w atlasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5646
Zgadza sie. Napisałem o sutkach bo łatwiej gdy sie leży je zobaczyć (i że sie opuszcza do nich) niż to że masz opuscić centymetr ponad...

On steroids:
There are no shortcuts. The fact that a shortcut is important to you means that you are a pussy. M. Rippetoe
Definicja treningów:
http://startingstrength.wikia.com/wiki/Starting_Strength_Wiki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja tam od sutów cisnę. Pamiętam, bo raz jak mi spadła sztanga to mi spuchł jeden



Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozklad cwiczen w excelu

Następny temat

rozstepy poczebuje pomocy

WHEY premium