SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 835321

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 558
A czy przed opercja konieczne jest szczepienie przeciw zołtaczce obojetnie czy prywanie byliscie na operacji czy w szpitalu? Bo ja mam jeszcze oprocz gino bielactwo, jak by zycie jeszcze mało mnie w du.pe nie kopało to i to mi dołozyło. Jak konieczne jest szczepienie to sie załame, bo jak sie zaszczepie to nie bedzie mozliwe leczenie bielactwa
Idzie juz od tego sobie w łep palnac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 963
nie wiem ale u mnie nic o szczepieniu nie gadali , ja sie w prawdzie szczepiłem ale to było juz pare lat temu , w kazym razie lekarz mi nic nie gadał ze mam sie zaszczepic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144


Mam pytanko czy to jest ginekomastia?
Mam tak od 14 roku życia miało przejśc samo po 2 latach a teraz mam 26. Próbowalem andractim gel ale nie pomógł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144


Mam pytanko czy to jest ginekomastia?
Mam tak od 14 roku życia miało przejśc samo po 2 latach a teraz mam 26. Próbowalem andractim gel ale nie pomógł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
Zmieniony przez - mrgino w dniu 2008-05-20 15:46:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 963
oooo stary to jest najwieksze gino+lipo jakie widziałem ;/ współczuje Ci ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
zapomnialem napisać, nie brałem zadnego koksu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
no niestety i moim zdaniem to gino mieszane, czyli lipomastia+tkanka gruczołowa. Jesli masz to od 14 roku zycia to zadne leki ci tu nie pomogą. Zostaje zabieg, u chirurga plastyka najlepiej, który przeprowadzi odsysanie tkanki tłuszczowej i wycięcie przerosnietej tkanki

fafig: szczepienie nie jest konieczne, przynajmniej jak to robisz prywatnie. Wiem bo jestem tydzien po zabiegu, na kartce z badaniami jakie musiałem zrobic było wyraznie przekreslone szczepienie


Zmieniony przez - dr med. w dniu 2008-05-21 00:07:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 144
W takim raziem mam jeszcze jedno pytanko. Co moglo spowodować że to gino po okresie dojrzewania nie ustapiło?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
temat rzeka, ale sadze ze wyniki badań hormonow mogłyby rozjaśnić conieco
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

electro
Polecane artykuły