Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
0
Napisanych postów
23
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
558
A czy przed opercja konieczne jest szczepienie przeciw zołtaczce obojetnie czy prywanie byliscie na operacji czy w szpitalu? Bo ja mam jeszcze oprocz gino bielactwo, jak by zycie jeszcze mało mnie w du.pe nie kopało to i to mi dołozyło. Jak konieczne jest szczepienie to sie załame, bo jak sie zaszczepie to nie bedzie mozliwe leczenie bielactwa Idzie juz od tego sobie w łep palnac.
Szacuny
4
Napisanych postów
264
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
963
nie wiem ale u mnie nic o szczepieniu nie gadali , ja sie w prawdzie szczepiłem ale to było juz pare lat temu , w kazym razie lekarz mi nic nie gadał ze mam sie zaszczepic
Szacuny
2
Napisanych postów
36
Wiek
45 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
832
no niestety i moim zdaniem to gino mieszane, czyli lipomastia+tkanka gruczołowa. Jesli masz to od 14 roku zycia to zadne leki ci tu nie pomogą. Zostaje zabieg, u chirurga plastyka najlepiej, który przeprowadzi odsysanie tkanki tłuszczowej i wycięcie przerosnietej tkanki
fafig: szczepienie nie jest konieczne, przynajmniej jak to robisz prywatnie. Wiem bo jestem tydzien po zabiegu, na kartce z badaniami jakie musiałem zrobic było wyraznie przekreslone szczepienie
Zmieniony przez - dr med. w dniu 2008-05-21 00:07:16