SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4685
Mowisz mi aby wogole nie isc do endokrynologa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
idz najpierw do chirurga ktory usuwa gino.on ci powie jakie potrzebujesz badania. nie rob nic na wlasna reke bo szkoda czasu i kasy. ja poszedlem odrazu do specjalsity i kazal mi zrobic mammografie.nie udalo sie zrobic mammografii ale za to usg zrobilem i styklo mu.krwi mi nie pobierali. powiedzialem tylko ze mam to juz kilka lat i ze kiedys mi lekarz jakis pobieral krew i powiedzial ze to gino minie a nie minelo i ze juz mam tego dosc:D no i poszlo na kase:D:D

to lepiej idz na wlasna reke na usg i niech ci wykryja gino i bedzie to lepsze od endokrynologa!bo badanie krwi na 90% wyjdzie dobre, wiec szkoda czasu.chyba ze masz damski glos,niemasz zarostu i ci nie staje to idz zrob badanie krwi.

Zmieniony przez - jazda83 w dniu 2008-08-01 14:51:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4685
Dzieki, po tym co na koncu napisales stwierdzam ze nie potrzebuje isc do endokrynologa ^^

No to teraz musze znalezc gdzies jakiegos chirurga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
hehe no wlasnie!a zeby ci na usg cos wyrkyli to jak jzu wczesniej pisalem...sciemnij ze masz juz termin na zabieg i potrzebujesz tylko zeby miec w papierach aha i powiedz mu ze to na nfz masz zabieg.
chirurga to znajdziesz najlatwiej wpisujac w google "GINEKOMASTIA (nazwa miasta/wojewodztwo)" a jezeli nie bedzie tam z nfz to dopisz jeszcze NFZ i juz.idz tam prywatnie i chirurg ci powie czego chce. powiedz mu ze sie boisz raka piersi powinno pomoc!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
hej chłopaki powiecie mi ktoś jak długo ma sie chorobowe po zabiegu. a co do diagnozy to ja sie najezdziłem do szpitala na kontrole przez 2 lata gościu dobrze wiedzial co to jest ale mnie zlewał ciągle na kontrole co pół roku. To go wkońcu olałem i poszedłem na prywatnie do chirurga (juz na emeryturze) ale od razu wiedział o co chodzi wypisał skierowanie do szpitala centrum onkologi w poznaniu tylko 100zł mu zapłaciłem . Tam mi tylko biobsje zrobili no i jajka zbadali po wynikach od razu na zabieg troche sie najezdziłem ale sie opłaciło juz nie długo zabieg pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 558
kryt22 pierwszy tydzien to wyjety z zycia, nic nie da sie robic, tylko lezec mozna. Nawet z chodzeniem jest problem, bo bandaze cie sciskaja, nawet podtarcie tyłka sprawia problem i trzeba sie gimnastykowac;) RAczej bolesny tydzien.
Drugi tydzien juz miałem bez szwow, ale tez obwiazany, i jeszcze bardziej uwazałem na wszystko zeby nie machac rekami bo sie bałem ze mi sie strupy rozejda Ale juz mozna było cos podniesc, normalnie chodzic. Po 4 tygodniach juz nie miałem strupów, nadal boli jak mocniej nacisne, ale juz moge wszystko robic.
Za***iste uczucie gdy mozesz sie rozebrac w towarzystkie bez zadnego leku o to ze cie wysmieja, albo beda sie zbijac z twoich sutków. Nawet nikt nie widzi roznicy i sladow po operacji.
JAk to sie wydaje głupie cieszyc sie z takiej błachej sprawy ze mozna chodzic bez podkoszulki, a teraz podczas tych upałow chodze tylko w spodenkach, co przez 12 lat było dla mnie marzeniem.

JAk szybko ci sie zagoi zalezy od twojego organizmu, ja nie musiałem brac zadnych lekow przeciwbolowych(albo raz na wieczor po operacji, ale nie jestem pewien)
Najgorsze jest pierwsze 2 tygodnie, pozniej to juz jest za***iscie:], zobaczysz jak psychicznie odrzyjesz, jesli Cie to bardzo meczło.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19550
To mowicie, zeby nasciemniac na tym usg, ze mam juz zabieg umowiony? A jak to jest z tym zabiegiem? Zrobia mi usg, napisza, ze mam gino, ide do endo i ona mi daje skierowanie na zabieg do szpitala?

Aaa
Fafig
Cwiczysz moze? po jakim czasie mozna wrocic na silownie ?

Morsik :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 602
O kurde czytam te posty i tez zglupialem :P każdy przez inna droge przechodzil :P

niektorzy lekarz rodzinny -> endo -> chirurg (to na NFZ)
inni lekarz rodzinny -> chirurg (to tez na NFZ?)
inni tylko chirurg (prywatnie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
ja juz mam tydz po zabiegu i mysle ze z 3 tyg lajtowo L4 dostane!!faszeruje sie ketonalem i NOAXem hehe bo odsysali mi tez tluszcz i max mnie wszytsko bolalo. no ale jak mi juz zdejma szwy to odstawiam leki.wstepnie mi powiedziele ze w pon/wtorek mi zdejma.
no droga na zabieg jest zawsze inna. ale najlepsza i moim zdaniem tez naj logiczniejsza jest pojscie do chirurga i niech on powie jakie mu beda potrzebne badania.
aha a endokrynolog chyba raczej nie wysyla na zabieg. no a na USG trzeba sciemniac ze ma sie juz ustawiony zabieg na NFZ zeby koles w opisie wstawil ze jest to gino i wtedy masz zabieg za free.

FAFIG- kurde wiem o co ci chdozi...hehe tez wyjezdzam 15 sierpnia i mam andzieje ze do tej pory mi sie juz wszystko pieknie zagoi. W KONCU BEDE MOGL BEZ OBCIACHU LEZEC NA RECZNIKU I SIE OPALAC.A NIE OPALAC CALY CZAS PLECY A IDAC DO SKLEPIKU NA BASENIE TO DRAPIAC SIE PO KLACIE hehehe.

Zmieniony przez - jazda83 w dniu 2008-08-01 22:42:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 602
jazda83 ... a ty robiles prywatnie w Bielsku ? Możesz podać namiary na chirurga i klinike [email protected]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium