SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789215

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
sxfr4 ja mam w taki sposob przesiąkniete , ty miales bardziej niż ja?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
gacu, gdzie robiles ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gacu nie martw sie masz krwiaczka, ale chyba nie aż tak dużego
też miałem, ale strasznie dużego ( to przez podróż - ok 300km )
wrzuć zdjęcia po zdjęciu opatrunku
zdrowia

jeśli jest ktoś z okolic bytomia/katowic to mogę dać namiary na lekarza, który daje prywatne wizyty(katowice), a robi operacje na nfz (bytom)
ja sam robiłem u niego i jestem zadowolony
koszty z wizytami i dojazdami wyszły ok 1000zł(jestem spod warszawy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
krwiaka mam bo w prawym cycu mialem gruczol wielkosci kotleta (malej dloni) i choroba krwi sie do tego przyczynila i sie tym nie martwie chodzi mi o widoczny slad krwi/masci na opatrunku czy sie kwalifikuje do wymiany czy lepiej zostawic aż do zdjęcia szwów? a pytania gdzie robilem pokazuja kto czyta ten temat czy oglada tylko ostatnie posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
czytam temat od dawna, ale nie wszystko spamietuje, juz widze ze u rylskiego byles, cynizm niepotrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Sorka za nadnerwowość ale mnie dzisiaj troszke nosi. mam dylemat z tym opatrunkiem bo nie wiem co robić, dr.Rylski radzil zostawić a kolega wcześniej pisal ze jemu dr kazal muz mienic:/ z jednej strony chce go zmienic zeby ta zaschla krew tam nic nienarobila ale z drugiej strony nie wiem czy jak sie to otworzy to nie trzeba tego jakos wyczyscic odkazic i dopiero zalozyc nowy opatrunek i niechcialbym tego uszkodzic bo za 2 tyg mam wesele i chce zeby sie to jak najszybciej zagoilo zeby mógł wmiare normalnie funkcjonować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Witam.
Przejrzałem sobie caly post i tak sobie myślę czy jest sens iść na zabieg do doktora Rylskiego na dniach. czy mocno absobuja te opatrunki na ciele. obecnie rodzi mi sie syn i na poczatku bedzie pewnie troche trzeba pomoc zonie przy noszeniu malego a z opatrunkami troche moze to byc niewygodne i uciazliwe.
Mam pewnie gineko i lipo bo nadwage lekko tez mam czy oba te zabiegi mozna zrobic u rylskiego za jednym zamachem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
nie lepiej wyciąć gino i wziąć się za siebie i schudnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
do wakacji nie da rady jesli ktos ma duzo gruczolu

a mialem kazdy gruczol wielkosci pol paczki fajek, jestem 2mc po operacji i juz niby nic nie widac, ale pod sutkami dalej sa zgrubienia(obrzek) i tylko przy pelnym wypieciu klaty wyglada to dorze(rewelacyjnie wrecz :) )

przy normalnym ulozeniu ciala/rak jesli ktos sie chwile przyjrzy to jeszcze widac ze cos nie tak, jak byc powinno (tzn te odstajace brodawki)

prawdopodobnie obrzek calkowicie zginie w okolo miesiac, czyli na wakacje, a pelnie zadowolenia osiagne po pierwszym ostrym cyklu saa na jesieni kiedy to noweymi miesniami wypelnie ubytek po gruczole

wiec zebyna luzie smigac bez koszuli po plazy polecam minimum 2mc(chyba ze ktos jest gruba swinia, to i wyciecie gruczolow mu nie pomoze) z tym ze warto brac poprawke na to, ze ja robilem zabieg u jednego z najlepszych chirurgow w polsce - Ryslkiego

a z zachodniopomorskiego czy skads tam i tak oplaca sie jechac, bo szukanie takiego specjalisty na miejscu bedzie kosztowalo wiecej czasu kasy i stresu niz 3-4wycieczki do Kielc

pozdrwiam bezcycatych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7409
c_spencer mógłbyś coś więcej napisać o tym lekarzu ?? Jak to dokładnie wyglądało z płaceniem ile za wizyty, ile wizyt itp. Jakbyś miał jakieś foty to też byś się podzielił ;] Bo wałkuje temat i nie widziałem... chyba że coś przeoczyłem xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium