SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789203

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
wiem,domyslam sie.Ale musze sie przebadac zeby wiedziec z czym mam doczynienia.Cy prywatna klinika przeprowadza tez badania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
zależy jaka klinika, generalnie zawsze prywatne szpitale oferują też różne inne usługi, z samych operacji pewnie by nie wyżyli. mi np USG nic nie wykazało co mnie wprost wbiło w ziemię. w dodatku badający nawet nie wyczuł palcami żadnych zmian, chociaż zarówno ja jak i chirurg plastyczny bez problemu je wyczuwaliśmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
Muzyk, nie odbieraj tego jako atak, ale moze nie doczytalem - skoro usg nic nie wykazalo, to znaczy ze wykrylo tylko miekkie utkanie tluszczowe bez powiekszonych kanalow, zwapnien i stwarnien. Wiec czy (moze piszesz o tym ale nie doczytalem), robiles sobie wykres kortyzolu o 8 rano i 16? moze to byla przyczyna - wzmozone oddzialywanie tego hormonu na tkanke tluszczowa okolicy sutkow?

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
zwapnienia nie powinno być ponieważ w przypadku ginekomastii dochodzi do niego po około roku. ja gino miałem nieco ponad pół roku.

żadnych badań hormonalnych nie robiłem. sprawa jest prosta. gino zrobiło się około 4 tygodni zażywania testosteronu (wtedy to było 100mg e2d propa), nandrolonu (w pierwszym tygodniu 700mg, potem koło 400), metandrostenolonu (25mg ed) i lewotyroksyny (dawki już nie pamiętam). palcami wyrzuć można było twardą tkankę. wg mnie usg bardziej sięnadanie do badania głebszych rejonów a nie 1cm pod skórą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
muzyk, wrzuc fotki jak to wyglada teraz, i jak mozesz po paru dniach na bierzaco, ciekawi mnie bardzo jak to u Ciebie sie prezentuje. i bedzie po kilku,nastu dniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
narazie mam założony opatrunek więc nie będę przy nim kombinował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
Czesc Muzyk gdzie robiłes operacje za 3tys, niezła cena....

ooooo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Witam wszystkich.
Muzyk mam pytanie, czy chirurg, który Cie operował miał na koncie trochę operacji zw. z ginekomastią? Bo wcześniej napisałeś tylko, że się nie specjalizował w tego typu operacjach. Jak możesz napisz jeszcze jaką techniką operował.
btw. opinie ma niezłe, poza tym gratulacje dla Ciebie :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
chirurga plastycznego typowo zajmującego się ginekomastią jeszcze nie spotkałem. wiesz, to nie jest typowe zajęcie chirurgi plastycznej, zazwyczaj to są korekty nosa, uszu, podniesienie, powiększenie piersi itp. z ginekomastią jak widać na forum łażą do normalnych chirurgów i robią to na nfz. z rozmowy z chirurgiem wywnioskowałem że miał wcześniej do czynienia ze znacznie bardziej zaawansowanymi przypadkami, zresztą chwaliły go kobiety którym robił cycki, więc uznałem że z czymś takim jak ja miałem, czyli niewielką ginekomastią sobie poradzi. poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta. jaką techniką operował? normalną, nacięcie po 1/2 obwodu brodawki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium