SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
pytanie do tych po operacji, czy usuwano wam cały gruczoł czy tylko część??
dzis bylem u chirurga i powiedział mi zeby usuwał tylko część, zeby to dobrze wyglądało i nie było zapadnietych brodawek.
co wy na to? bo juz zglupiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
muzyk jak bylem na propie to jakos po 2 tyg brania czulem bol, guzek czuc obok sutka. teraz chce wjechac na enan z boldem i pociagnac propem na zejsciu... jesli to faktycznie gino to po tym cyklu co teraz planuje isc do lekarza czy cykl zrobic jak wytnie mi ten gruczol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
mefistek, myśle że to zależy od rozmiaru gino. jeżeli masz miske C i nagle wszystko wytniesz no to ma prawo się deformować. ja mam takie guzki że gdy brodawki się zepną to ich w ogóle nie widać. jezeli będę robił operację, to będę wycinał całość. bo jeżeli zostawisz część gruczołu to może on się dalej rozrastać.

Nelson, nie wiem po co ci ten enan, po fotkach widzę że nie masz małego BFu i masz nieco podskórnej wody. jeżeli już chcesz enana to ja bym dodał do cyklu 10mg tamoksyfenu ed albo anastrozol. pamiętaj że ta operacja to nie jest wyrywanie zęba tylko wycięcie gruczołu po którym przez pewien okres jest się wyeliminowanym z treningów. nie widze więc sensu w robieniu cyklu przed operacją. złapiesz pare kg ale co z tego skoro sylwetkę oszpecą jeszcze bardziej nabrzmiałe sutki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
akurat skalpel to ostatecznosc. pojde przed cyklem do lekarza i zobaczymy. w kwietniu wejde na propa,wino i clen wiec ten bf sie troche zmnieszy.
btw.
ile taka operacja moze byc odczuwalna? w sensie ile suty bola po niej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
nie wiem, nie miałem operacji. mi wywaliło gino na propie (100mg e2d), mecie (25mg ed), dece (pierwszy tydzieć 300mg e3d, potem 200mg e3d) i lewotyroksynie (300mcg ed), liczę ze mi zejdzie, biore teraz tamoks 30mg ed, b6 300mg ed i witamine c 3g ed. jeżeli do końca roku nie zniknie no to skalpel i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
muzyk skad wiesz ze gruczoł moze odrosnac? masz szeroka wiesze, bo tak namietnie duzo piszesz. mi chirurg onkolog mowil ze nie moze. hmm, nie wiem jakich mam rozmiarow gino ale patrzac na zdjecia z tego forum to w 90% przypadow mam nie wieksze od pokazanych na zdjeciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
wlasnie odnosnie b6 jakbym teraz kupil i jadl 200-300mg ed to dalo by jakis rezulat? bo mowie ci czuje tego guzka i pobolewa mnie jak dotkne od lipca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
gruczoł zawiera receptory estrogenowe i rozrasta się pod wpływem estrogenów. jeżeli nie wytniesz całości to (przynajmniej tak mi się wydaje) dalej jest możliwy rozrost. jezeli chirurg ma na ten temat inną wiedzę to chętnie ją poznam

wlasnie odnosnie b6 jakbym teraz kupil i jadl 200-300mg ed to dalo by jakis rezulat? bo mowie ci czuje tego guzka i pobolewa mnie jak dotkne od lipca

witamina b6 obniża poziom prolaktyny. mogła by pomóc jezeli to nadmiar prolaktyny odpowiada albo współodpowiada za powstanie gino. wg mnie w twoim przypadku nie będzie to pomocne. cyca wywaliło ci po tesciu a nie po dece czy trenbolonie więc podejrzewam że przyczyną był nadmiar estrogenu. gino progesteronowe powodują pochodne nortestosteronu: nandrolon i trenbolon. poza tym witamina b6 w dużych dawkach może powodować neuropatię, więc nie radzę eksperymentowac

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2008-09-10 22:11:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
sutki moze zapadna ale i tak lepiej to wyglada od odstajacych!!
a co do bolu po operacji to musisz liczyc z 5 tyg ze nie dasz rady cwiczyc. mnie nadal bola jak je dotkne, ale jest luzik!!
ja juz jestem 6 tyg po operacji( obadajcie se zdjecfia od strony 82 chyba...przed i po i kilka tyg po..:D),mam lewy sutek troche zapadniety a prawy ma nadmiar skory ale do 5 miechow sie unormuje a pozatym zaczynam za 3 tyg znow cwiczyc wiec bedzie spokoo:D:D.

POZBYWAJCIE SIE TEGO GOWNA>>POWODZENIA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
neuropatia? to cos z nerkami mam rozumiec? ok to daruje to sobie. polece cykla bez nolvy jak zaboli samo wrzuce 40mg
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium