SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789571

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Minimalne , poniewaz winstrol chroni przed gineko progesteronowym , poprzez blokowanie receptorów . Weż porządne środki na odblok clomid proponuje i bedzie oki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tu jeszcze 2 arty o ginekomastii, może się komuś przyda, bo chyba można ten post uzupełniać??
jeśli nie to skasujcie.
http://www.kulturystyka.pl/artykul61/
http://www.ginekomastia.prv.pl/ 

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
Kurde, mam to g**** już jakieś 3.5 roku :( zaczęło się w wieku 12 lat. Lekarz mówił że w moim wypadku potrwa to max. 2 lata, a już czwarty będzie się zaczynał... brałem jakieś tabletki, przeznaczone dla kobiet w ciąży z przerostem sutka. Lekarz mówił że to jest mastektomia(czyli nie do końca wiedział co mi jest). Teraz jakby udaje że tego nie widzi. Testosteronu raczej zbyt wiele nie mam. Jestem wprawdzie po mutacji, trądzik lekki jest, ale owłosienie na rękach i nogach prawie zerowe, o brodzie nie wspominając. No i jeszcze tak między 12-14 rokiem życia intensywnie tyłem, i przy wzroście 180cm ważyłem 95 kg. Teraz jest jakieś 70 przy 182cm i spada(waga), ale ginekomastia nie ustępuje, i jaka była na początku(czyli dość spora), taka jest nadal. Czy mogę coś zrobić? Nie każcie mi czekać, bo czekam już 4 rok a ginekomastia nie ustąpiła nawet troche... narazie ciągle się redukuje, nabierać masy zaczne pewnie dopiero po wakacjach, ale aż strach ćwiczyć, bo nie wiem jak będzie wyglądała moja klatka z ginekomastią... pomocy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie czekaj na nic, idz do innego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Prawdopodobnie masz ginekomastie progesteronową (jak ja) idz do dobrego endokrynologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
Oki, jestem na przyszły tydzień umówiony do endokrynologa. Tylko co on może zrobić? Czy to sie normalnie jakimiś lekami leczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2197
Wylliam, łap soga za fatyge!;)

Kox'n'machen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Tak Ginekomastie Progesteronowa leczy sie bromokryptyna , ew. andractim
A Estrogenową Nolvadex , Inhibiatory Aromatazy , andractim
Z tego co wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 83
krzambr --> a powiedz mi jeszcze jedną rzecz, czy ma znaczenie jaki to będzie endokrynolog? Mieszkam w Tarnowie, ale że tu jest ich kilku, to jestem zarejestrowany do Krakowa... czy jest możliwość aby lekarz nie wiedział co mi jest, albo jak poprzedni stwierdzi że "samo przejdzie", i że to normalne w tym wieku(co raczej za normalne nie jest)?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Oczywiscie !!
Ja chodziłem do androloga i ten chciał mnie dać na operacje bez badan
Zaczełem ćwiczyć i zaczęło mi gino sie zmniejszać
Poszedłem do endokrynologa (szefa oddziału endokrynologii w szpitalu wojskowym) ten wyslal mnie na badania , ogladnal mnie , dał leki , skonltował i poradził , powidział co mam robić , jakie witaminy jesc itp .
a androlog Ch**a ZROBIŁ wiec róznica jest
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium