SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790961

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
no włąsnie wszystko jest zwiazane z gostpodarka hormonalna ktora za pewne miałes czy masz bardzo zachwiana ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
To juz gino rozwiniete, kumpel ma identyczne. Ja mam takie gino ( moze i lipo ) ze powiększone są sutki, ale pod wpływem dotyku, zimna itd. zmniejszają się i można to jako tako ukryć, a przy takim gino sut jedynie może zmienić kolor, a nawet sie nie zmniejszy. Wiem bo kumpel tak ma i gniją z niego. Ja z niego nie gnije bo znam ten bol

Ja mam 17 lat i ide do lekarza na wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 144
jesteś w blędzie bo pod wpływem zimna suty staja sie mlutkie i wyglądaja normalnie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 144
czy ten gruczoł jest duzy, jaki ma wymiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
moj miał 16mm a drugi 13 jeszcze ma . ale za dwa tygodnie juz nie bedzie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 832
wymiar w zależności od twojej przeszłości, ale pisałeś że nie brałes zadnego koksu wiec nie powinien byc wiekszy jak 10 - 20 mm. U mnie było inaczej sporo sie brało różnego swinstwa to i urosło niźle z prawej strony jakies 50 mm szerokości. Obecnie prowadze zdrowy tryb zycia i dobrze mi z tym, a stukam sie nie raz po głowie za swoje głupoty z młodości

Zmieniony przez - dr med. w dniu 2008-05-22 12:03:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
no tak ja nigdy nic nie brałem nawet zadnych suplów i zawsze prowadziłem zdrowy tryb zycia (tylko albo i az papierosy paliłem :/ ale od 14miesiecy nie pale <jupi> ) sport był moim głównym zainteresowaniem i pasja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 144
Zmieniony przez - mrgino w dniu 2008-05-23 08:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47
sprzedam andractim żel pomocny w leczeniu gino

więcej info na gg 12322575
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 558
HEj. Wczoraj bylem u pewnego chirurga i sie troche dowiedziałem i nie wiem teraz co o tym myslec. Ogolnie bylem u niego moze z 10min powiedział ze zabieg jest prosty, trwa z 30min nacina pod sutkiem szwow nie widac. Podobno duzo juz wykonał podobnych operaji. Własciwie o nic sie mnie nie pytał, pomacał i powiedział ze jest powiekszenie i mozna operowac. I teraz najwazniejsze. Sprawiał wrazenie bardzo fajnego goscia NIc nie wzioł za wizyte bo sie spytał gdzie pracuje czy studiuje. Powiedziałem ze dopiero co skonczyłem studia jestem na stazu wiec mi powiedział ze nie bedzie ze mnie zdzierał i czy 700zł mi pasuje za zabieg. Ja szczerze mowiac bylem przygotowany ze mi powie ze 2000 a tu taka niespodzianka. Raczej jestem zdecydowany zeby isc do niego jak cos to 20 czerwca ide na operejszyn. Zadnych badan mi nie kazał robic. Znieczulenie ma byc miejscowe tzn ma popsikac jakims srodkiem ktory znieczula i obkurcza miesnie. Dodam ze nie jest to jakis tam pierwszy lepszy chirurg, z tego co wyczytałem w artykułach w necie jest( nie wiem jak teraz) zastępcą dyrektora szpitala.

Zmieniony przez - fafig w dniu 2008-05-24 13:26:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium