SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790638

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
No mam nadzieję. Ponieważ jak teraz patrzę to tak jakby się to w ogóle nie zmniejszyło;/

Salus rei publice suprema lex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
bzdury jakich malo, *******nij sie cegla w lep to moze zmadrzejesz i nauczysz sie myslec, a nie powielac zaslyszane opinie

pale od paru lat, pare lat bralem saa w tym duzo tescia i suty jakie mialem takie mialem - nie powiekszaly sie

co wiecej - mialem mniejsze niz moj ojciec(ktory tez mial zabieg) gdzie ojciec nie palil trawy nie mowiac juz o saa...


Spusc troche powietrza koles z siebie, bo nie wiesz z kim gadasz i sam ****dolisz glupoty kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na czynniki a to ze bierzesz saa i palisz majac gino uwazam za wielki przejaw inteligencji z twojej strony. Przemysl dwa razy zanim cos napiszesz.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Ja pale trawke ale nic nie biorę i od trawy nic mi się nie powieksza... Miałem to już wczesniej... swoją "historię" zamiesciłem na stronie 209. Wciąż czekam na odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 602
Ile dostaje sie L4 po operacji ?

A i jeszcze cos ... nie bede pisal jaki jest dr Rylski bo go nie znam i pewnie nie bede mial z nim kontaktu. Ktos napisal ze jest specjalista, a nie naciagaczem bo nie wysyla na dodatkowe badania przed operacja ... To raczej nie powod do dumy i zle swiadczy o lekarzu ;/

Zmieniony przez - kernin w dniu 2009-04-23 21:14:05

Zmieniony przez - kernin w dniu 2009-04-23 21:15:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Wydaje mi się że w zależności od tego jak się będziesz czuć po operacji. Ja tak myślę.

Salus rei publice suprema lex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
df
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Witam wszystkich-jestem 10 dni po operacji .Miałem ginekomastie tłuszczową więc zrobili mi liposukcje klatki piersiowej..Operacja pod znieczuleniem miejscowym i niestety bolało w niektórych miejscach,ale zagryzłem zęby i dałem rade.Wczoraj podczas ściągania szwów zobaczyłem że prawie nie ma różnicy a w dodatku lewa pierś jest trochę większa od prawej.Jak założyłem koszulkę bez opaski to dalej sutki wystawały. I tutaj mam ogromną prośbę-czy ktoś może mi napisać czy mam się martwić czy nie.Może ktoś miał podobne odczucia?Z góry wielkie dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Powoli powinno się Tobie wchłonąć. Dużo robiły szwy ponieważ one podrażniały wewnątrz i było spuchnięte. Mi ściągnęli szwy w czwartek i sądzę że jak na razie się zmniejsza zobaczymy jak będzie później jak coś to dam znać.A sutek powinieneś mieć z początku zapadnięty.

Pozdrawiam.

Salus rei publice suprema lex

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Sutków właśnie nie mam zapadniętych i jak patrze z góry pod opaską to różnicy prawie nie widzę.Mam nadzieje że jest to jeszcze kwestia tego że są jeszcze spuchnięte.Wiem że może jest za wczesnie na zamartwianie się ale jak sobie pomyśle że kurde to nie zmaleje to mnie już teraz krew zalewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Również miałem tą sama obawę ale osoby bezstronne powiedziały mi że się zmniejsza:) jest OK ale ja sam zauważyłem że pod sutkiem zaczęło się zmniejszać. Zostało mi tylko po boku tam gdzie była najbardziej rozciągnięta skóra. Teraz tylko mnie boli ponieważ mój kiedy nosze koszulkę to mi obciera i dlatego mnie boli, zresztą w ogóle sutek stał się bardzo wrażliwy na dotyk.

Pozdrawiam

Salus rei publice suprema lex

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium