SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 791029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
"kable " podlaczone do akumulatora? :D

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
lukas351 - może na priv wrzucisz mi info. zainteresowany jestem. strona www jednej kliniki ostatnio jakoś zniknęła, wiec może to ta? ale lekarz który?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
pashczur przebicie gruczolu nie spowoduje jego zmiejszenie...

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2692
Nie chodzi mi o zmniejszenie gruczołu tylko spowodowanie że sutki są napięte jakby było im zimno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
pashczur, raczej nie ma sposobu na stałe zmniejszenie sutków tzn. zrobienie stałego efektu skurczonych z zimna, strachu, podniecenia czy innych emocji, które to powodują :) przebicie sutka spowoduje jego podrażnienie i przez pewien okres rzeczywiście będzie skurczony ale prędzej czy później organizm się przyzwyczai do takiego stanu i wszystko wróci do "normy"
ja swojego czasu byłem tak przewrażliwiony i zawstydzony swoim gino, że nawet idąc do lekarza i wiedząc, że będę musiał za moment zdjąć koszulkę, przed odwiedzałem WC i nawilżałem sutki wodą, dzięki czemu przy zdejmowaniu koszulki nie wyglądało to tak tragicznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
Mam pytanie do wszsytkich ktorzy wiedza na 100% czy maja gino.Czy badanie USG zawsze pokazuje ze ma sie gino??Czy dopiero jak cie rozkroji chirurg i wytnie to cholerstwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
bondzo_86, powiem ci tak że z tym bywa róznie
ja robiłem USG aż dwa razy (dwa razy prywatnie), dwa razy u tej samej osoby i czułem się jak w jakimś matriksie bo mając widoczne gołym okiem gino lekarz raz potwierdził, że gruczoł jest dużo powiększony, a za drugim razem stwierdził że ginekomastii nie ma - paranoja!
mało tego, poprosiłem go wtedy o dokładne wymiary gruczołu, lewy (większy, widoczny gołym okiem i bez trudu wyczuwalny) opisał, że ma wymiary 8 x 8 x 4 mm co faktycznie mieści się w normach zdrowego faceta (gruczoł u zdrowego ma do 15 x 15 mm a więc wg. tej opinii nie tylko mieściłem się w normie ale wręcz miałem maleńki gruczolik)
dopiero na stole operacyjnym okazało się, że najwięcej racji miał endokrynolog; gruczoł nie miał - jak sugerował radiolog - wymiarów 8 x 8 x 4mm lecz 40 x 30 x 5mm

wnioski są chyba zbędne...
dodam jedynie, że USG wykonywał szanowany w całym kraju "ojciec" polskiej radiologii dr Z. Wawrzynek - jak widać nawet ktoś kto uchodzi za ikonę w swej dziedzinie, może się bardzo dużo pomylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Ile placiles za wykonanie USG ?

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
oj sporo, sporo... każdorazowo 50zł.
przypuszczam jednak, że jeśli pójdziecie do endokrynologa z NFZ-u to i skierowanie na USG będzie z NFZ-u; ja niestety jestem z natury bardzo niecierpliwy więc także i do endokrynologa chodziłem prywatnie :\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 821
ob133 ja tez mialem prywatnie robione USG,Noi teraz sie zastanawiam czy sprobowac moze u kogos innego ale sam juz niewiem.Pod koniec wrzesnia ide do chirurga prywatnie i niech on to obejrzy moze mi nawet zrobi USG jeszcze raz.Tez mi sie wydaje ze mam powiekszony gruczol.Ale jak bylem u endo prywatnie to stwirdzila ze mam gino,pozniej poszedlem do edno z NFZ-tu to powiedzial mi ze to nie gino ze sam tluszcz i kazal mi chodzic na silke.PAranoja z tymi specjalistami.Obiboki;/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium