SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232


sluchajcie czy mozecie ocenic, to wyglada na gino czy ja juz mam paranoje i wszyzstko jest normalnie ? NIe wyczuwam pod spodem zadnego "jakby piasku" -- tak jak to poprzedieo opisywal, ale sutki sa wg mnie powiekszone i wrazliwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232


i jeszcze jedno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232


i jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 232


oczywiscie moja paranoja wiarze sie z tym ze mialem przygode z metka, wlasnie po drugim dniu ( 20mg dziennie) zaczalem meic wrazenie ze cos sie z sutkami dzieje...
Metke oczywisice matychmiast odstawilem a teraz stosuje nolve ale wg mnie nie pomaga, ale moze to moja wkretka... Ocencie po zdjeciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Ten pypcik ja tez mam powiększony i bardzo duzo osob ma to powiększone... Bardziej bym sie obawiał gdyby suty były odstające a tak moim zdaniem looz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 825
Normalna klata, ja nie wiem niektorzy ludzie to naprawde przesadzają. Ja to mam gino :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
rafimac hmmm no niewiem. jezeli one tak wygaldaja nie na zimnie tylko w czasie"spoczynku" to moim zdaniem to poczatek gino!tez mialem podobnie!z tym ze mnie maax zaczely bolec suty.nic nie odstawalo,ale byly maaax wrazliwe.bolaly mnie nawet jak sie o koszulke ocieraly.no i powiem jeszcze ze za pozno zaczalem stosowac nolve...jedno opakowanie...pomoglo na czulosc sutkow ale gino sie zrobilo pozniej:/!!z truskawami pochodzilem kilka lat no i teraz sie kuruje po operacji:D:D
ale bierz narazie ta nolve,jesli ja odrazu zaczales stosowac to powinna pomoc. ja ja z 1 lub 2 miesiace pozniej stosowalem.!!
pozdro

Zmieniony przez - jazda83 w dniu 2008-08-09 12:41:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 426
jazda83 ile czasu czekales na pierwsza wizyte i pozniej na operacje?
Dzwonilem dzisiaj do kliniki w ktorej ty robiles zabieg i pani mi powiedziala ze istnieje mozliwosc zrefundowania zabiegu ale najpierw trzeba sie umowic na konsultacje a pierwszy wolny termin jest dopiero w grudniu =/ Zastanawiam sie czy istnieje mozliwosc ze dr. nie bedzie chcial mi zrobic zabiegu na koszt NFZ, nie mam az tak duzego gino jak ty miales...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
na 1 wizyte czekalem dosc dlugo ok 2-3 miesiecy a na zabieg 1-2 miesiecy. tez sie przez caly czas obawialem ze mi go nie zrobia zwlaszcza ze nie mialem prawie zadnych badan robionych!!no ale juz chodze BEZ TRUSKAWEK:D!!!!!!!jutro wrzuce zdjecia po 2,5 tyg po zabiegu!!juz prawie nic nie widac:D:D:D:D:D:D:D:D
A DR. jest MAAAX wporzadku!zobaczysz!! na maaxa sie oplaca zaplacic za wizyte 100zł. zdejmiesz koszulke i on odrazu ci powie ze trza sie tego pozbyc. zadzwoni do rejstracji o nast wolny termin na zabieg i jazdaaa!!
a teraz to siedze sobie jeszcze na L4 i odpoczywam hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403








tu jzu kilka fotek przed chwila robione(2,5 tyg po zabiegu)...

aha skora i suty dlatego takie pomiete bo pod pasem sa:D ale niech mi ktos kumaty moze powie.....
czy te zapadniete sutki sa normalne?? i kiedy bedzie wszystko ok:D

dzieki

Zmieniony przez - jazda83 w dniu 2008-08-12 22:53:14

Zmieniony przez - jazda83 w dniu 2008-08-12 22:53:54

Zmieniony przez - jazda83 w dniu 2008-08-12 22:54:34

Zmieniony przez - jazda83 w dniu 2008-08-12 22:56:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium