SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Thx dodaliście mi otuchy ufffffxD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1675
A co ze mną jak mam prawie 16 i też coś mam (nie jest to w kształcie kulki ;P) tylko po prawej stronie i to nie boli jak nacisne więc nie wiem co to

btw. po lewej stronie znikło rok temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
idz do lekarza najlepiej !! on ci powie ale mysle ze to jest tez okres w kórym twój organizm dojrzewa...
ale nie ejstem pewny idz do lekarza
pozdro

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
witam..ponawiam prosbe o adres dobrego znajacego sie na rzeczy endokrynologa w waszawie..z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 558








Hej. Ktory to z szanownych kolegow sutkarzy był dzis u Rylskiego?
Wiem tyle ze był z Katowic i juz po operacji, bo słyszałem szelest opatrunkow. Siedzilimy razem w poczekalni. Jak kolega bedzie mogł to niech opisze jak to u niego przebiegało.

A tu sa zdjecia przed( bardzo słabej jakosci bo robione telefonem)




Zmieniony przez - fafig w dniu 2008-07-19 16:17:09

Zmieniony przez - fafig w dniu 2008-07-19 16:17:25

Zmieniony przez - fafig w dniu 2008-07-19 16:17:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
Witam serdecznie (;
to bylem ja wczoraj

tak wiec opisuje wszystko od poczatku...
u mnie gino pojawilo sie mniej wiecej w 12/13 roku zycia
myslalem na poczatku, ze to samo zniknie - ale niestety nie zniklo
podczas jakis rutynowych badan kiedys lekraz rodzinny zwrocil mi na to uwage i powiedzial, ze mam to od jedzenia drobiu(bo faszeruja kurczaki hormonami)
zalecil mi bym ulozyl sobie diete w kotrej nie byloby kurczakow(oczywiscie zaznaczyl, ze jak bede pewny pochodzenia miesa tzn z jakiegos ekologicznego gosp. to moge bez przkod wsuwac ;) )
diete trzymalem mniej wiecej rok i nic...
oczywiscie duze cycki sa dosyc problemayczne szczegolnie jak ktos intensywnie uprawia sport i zmuszony jest do czestego sciagania koszulki... najgorsze byly docinki rowiesnikow(strasznie takie cos negatywnie wplywa na psychike mlodej osoby- baardzo zaniza sie samoocena i latwo o socjofobie)
gdzies w okolicach kwietnia postanowilem do zmienic, bo juz naprawde nie dawalo mi to spokoju - piersi przestaly rosnac ale problem w glowie z tym zwiazany rosl z miesiaca na miesiac
zaczelo sie oczywiscie od googli - szukalem inf na temat gino
najbardziej odstraszaly mnie ceny zabiegu - bo skad mam wziac 3-9 tys jak nie pracuje(bo sie ucze) a starsi majetni nie sa? ludzie na forach pisali, ze zabieg mozna wykonac na nfz tylko trzeba przejsc droge rodzinny->endokrynolo->chirurg / oczywiscie drudzy pisali, ze nfz nie refunduje ;)
poszedlem do rodzinnego i bez problemu dostalem skierowanie do endo - ale tutaj pojawil sie problem, ze na wizyte trzeba czekac 3 miechy srednio (po prostu w takim momentach czlowiek zaczyna kochac sluzbe zdrowia ktora co miesiac moi rodzice wspieraja finansowo... niestety przymusowo)
jednoczesnie w tym czasie fafig napisal o tych Kielcach za 700 stow... no zainteresowalo mnie to niesamowicie (: jednak odlozylem to troche czasie bo mialem sesje na uczelni i nie chcialem by cokolwiek mnie rozpraszalo ;p
tak wiec zadzwonilem do Selmedicu i jednym z pierwszych pytan bylo pytanie o cene... bo przepraszam ale w cuda nie wierze
Pan doktor powiedzial, ze zabieg mniej wiecej 1000 zl kosztuje
pomyslalem to troche wiecej jak 700 - ale da sie przelknac
mimo, iz jestem z katowic to bardzo kalkulowalo mi sie to - bo podroz w jedna i w druga strone autem to jakies 100 zeta / niestety nexia tak pali [;
powiedzialem o tej cenie rodzicom - strasznie scepytcznie podeszli do sprawy mowiac 'ze jakosc uslug jest proporcojonalna do ceny'
ale juz tak zdeterminowany bylem, ze raczej sie nie przejowalem tym co mowili - nie chcialem miec juz tych cyckow
jesli chodzi o pierwsza wiztye to trwala ona jakies 20/30 min i bylo na niej wyjasniane jak zabieg wyglda, co sie robi etc.
oczywiscie doktor Rylski spytal sie co robie, czy jestem studentem czy pracuje(jak to bylo w przypadku fafig'a)... no i powiedzial, ze studenci u niego maja prawie za darmo bo za 750
pierwsza wizyta byla w poniedzialek a na sobote umowilem sie na zabieg
za ta wizyte 50 zl
mialem jeszcze zrobic usg piersi
zrobilem je juz u siebie na miejscu - koles ktory mi je robil tez byl chirurgiem... i sie na mnie popatrzyl jak na glupa jak mu powiedzialem , ze chce sobie to wyciac za 750...
powiedzial mi, ze on by to wycial za 700 zl tylko na nfz i normalnie wykonuje takie zabiegi... po prostu super ;)
ale juz bylem umowiony u Rylskiego - wiec nie bede sie wycofywal
za usg piersi 80 zeta ( badanie trwa 1-2 min i dostajesz taki swistek na ktorym stwierdza gino... rotfl)
na zabieg jechalem z kumplem bo po zabiegu nie powinno sie raczej prowadzic ;)
bylem umowiony na 10ta jednak pierwsze ciecie odbylo sie chyba przed 11
w ogole to nie moglem nic jesc i pic 6godin przed znieczuleniem - no ale to jest standard
na poczatku dostaem jakas zielona pigule ktora miala mnie uspokoic
nastepnie wszedlen na sale operacyjna polozylem sie na stole i czekalem az sie zacznie :P osoby obecne na salki to doktor Rylski, drugi chirurg i pielegniarka
glowe mialem ogdrodzona parawanikiem takim bym nie mogl spogladac co tam majstruja przy mojej klacie
na poczatku wykreslili mi jakies linie ciecia, gruczolu na piersiach flamastrem
chwile po tym dostalem znieczulenie - cholernie mnie to bolalo bo wbijaj Ci w kazda piers 3 razy (przynajmniej tak pamietam) nie jest to takie zykle uklucie igielka ;) ale nie pekalem, zacinalem zeby, sicnalem dlonie i myslalem o czyms przyjmnym
podczas zabiegu czulem, ze cos mi tam dlubia przy klatce - widzilem opary jak sie unosza bo robili to o ile sie nie myle pradem(nie zwyklym skalpelem)az tu nagle dup! cos sie zle znieczulilo i poczulem cholerny bol! prawie podskoczylem - jakies miejsce po prostu w lewym cycku
widzac, ze walcze dosyc z bolem postanowili poczekac by bardziej chwycilo
po chwili zaczeli kroic i to samo ;) wiec dostalem jeszcze jeden zastrzyk... no zachwile zaczli kroic - nadal bolalo tylko, ze troszke mniej
wycieli, zaszyli, odslaniaja parawanik - tak patrze ***?! gdzie sa moje cycki xD nie sadzilem, ze moja klata moze tak wygladac ;p za chwile ten drugi chirurg pokazal mi gruczoly - takie zolte placki
dostalem je do sloiczkow i mialem je zawiesc na histopatologie( tutaj 50 zl... dostalem tez maluczka kartke na ktorej o dziwo stwierdzili... ginekomastie - szok;) )
najbardziej do mnie przerazala wizja nastepnego tygodnia bez zupelnego prszynica bo trzeba nosic bandaz elestyczny scisiniety dosyc mocno
no i wlasnie to jest anjgorsze bo tak mocno byl scisniety, ze zaczely mnie plecy bolec na wysokosci lopatek ;/ po prostu przerabany bol - a nic z tym nie zrobisz bo tak ma byc! ale luzik wyczailem dobre rozwiazanie( rozwiazanie chmielowe, bardzo fajnie znieczula ;))
po zabiegu przez 3 dni spalem tylko na plecach -spanie na boku raczej bylo niemozliwe
myslalem, ze wczoraj bede mial scigniete opatrunki i szwy jednak nagromadzilo mi sie troche plynu i musze potrzymac to jeszcze przez conajmniej tydzien
wczoraj juz doktor Rylski symbolicznie wzial za wizyte 20 zl
mam nadzieje, ze w naspeny weeknd juz bedzie po wszystkim bo chcialbym jak najszybciej wziac kapiel, wrocic do biegania i chodzenia na silke ;)

jesli kogos interesuje to ja wyglada taka operacja to prosze ->


Pozdrawiam [;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19550
A wlasnie nie pytales sie po jakim czasie mozna wrocic do sportu?
Bo tak sie sklada, ze tez to mam i tez trenuje (silka, bieganie itp)

Morsik :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
czyli placisz 1000 zl..i nie potrzebujesz zadnego NFzetu??? napisz jeszcze jakie badania sa potrzebne zeby zrobili operacje?? bo nie chce dwa razy jezdzic a jestem z wawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
tak pytalem sie
mowil o miesiacu, jednak po tyg. tez mialem miec calkowicie sciagne szwy ;)
wiec wszystko naprwde zalezy od tego jak Ci sie to goi i jak to wyglada... mysle, ze nie ma tu co widziwiac i lepiej troche poczekac niz pozniej cierpiec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 260
pyzaa99 nie ma jakiegos cennika - wszystko jest dobierane indywidualnie
ale upraszczajac sprawe- dajesz 1000 zl i omijasz publiczna sluzbe zrowia(po prostu robisz to prywatnie ;)
na pierwsze spotkanie nie potrzebujesz badan - mozesz je spokojnie zabrac na zabieg
i to jest tylko to usg piersi - robiacy badanie powiedzial mi, ze to sie robi pod katem jakis guzow i zmian
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium