SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 791006

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
z-gino w jakich godzinach byles przyjmowany u dr Bednarskiego i jego siostry ?


Zycze szybkiej rekonwalescencji.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
wizyty miałem tak koło 17.00,
zdjęcia wrzucę w piątek rano jak mi zdejmą dreny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255


to zdjęcie jeszcze z drenami( 2 dni po zabiegu). Wrzuciłem tylko jedno bo na min wszystko widać a reszta wyszła zamazana..
myślę że jak na 2 dni po to nieźle to się prezentuje, ja w każdym bądź razie jestem na razie zadowolony.


szew był robiony nie na dolnej części otoczki sutka tylko od zewnętrzynych stron , doktor tłumaczył że wtedy nie uszkadza się nerwów..
pozdrawiam



Zmieniony przez - z-gino w dniu 2009-10-14 10:14:53

Zmieniony przez - z-gino w dniu 2009-10-14 10:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35035
Z-gino-elegancko ;)
Ja bylem wczoraj u Rylskiego (10 dni po zabiegu) i na razie zdjal mi polowe szwow a reszte mi zdejmie w poniedzialek z racji tego ze mieszkam blisko...bo mowil ze jeszcze w sumie wszystko jest swieze i nie ma sensu zdejmowac wszystkiego na raz.mozliwe ze goi mi sie troche wolniej dlatego, ze od zabiegu praktycznie co drugi dzien pije...

Zmieniony przez - metadon w dniu 2009-10-14 12:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
dzisiaj jest już 4 dzień po i powoli odczuwam poprawę tzn nie boli mnie już tak, mam ściągnięte dreny.szwy są prawie niewidoczne wszystko jest płaskie i generalnie nawet nie ma siniaków.
lekarz zalecił mi jeszcze przez tydzień nosić opaskę uciskową, zmieniać opatrunki 2 razy dziennie (przemywać wódką i psikać lipohepem)oraz delikatnie masować te miejsca. Ogólnie to jestem b. zadowolony z tego że się zdecydowałem i mam to już za sobą. za tydzień mam ostatnią wizytę i zdjęcie szwów. Już się nie mogę doczekać siłowni i basenu.. a na razie odpoczywam.

pozdrawiam niezdecydowanych (warto się poświęcić tam gdzie ja robiłem naprawdę to nie boli)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
zdjecia bez drenu beda?

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
będą bez obaw jak ja mówi ę że dam fotki to dam.. u mnie nie ma ściemy że aparat mi się utaopł, kolega porzyczył albo inne historie..

na razie wg zaleceń lekarza ściskam opaska do następnego czwartku, w sumie zdjęcie się niczym oprócz braku drenu nie różni, nie widać szwu jakoś podskórni szyte było i lekki siniak, który za jakieś 2 tygodnie powinien zejść całkowicie..
myślę że w niedziele rano zrobię jakiś lekki pictorial :P i zarzucę na forum ale dodam że jestem baaardzo zadowolony z efektów!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
super, to wyjasni duzo.. w sensie jak ktos ma podobna ginekomastie do twojej moze mniej wiecej spiodziewac sie podobnych PODOBNYCH rezultatow

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255


jeszcze zdjęcie sprzed (wakacje 2009) ostatnie takie wstydliwe, za rok już men's health :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 562 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35035
Ja dam zdjecia po niedzieli bo w poniedzialek zdejmuje dopiero szwy...
Jedyne co mnie dziwi to to, ze Rylski powiedzial, ze zaden Contratubex czy inne masci na blizny nie beda potrzebne bo nic nie bedzie widac, a smarowanie nimi pomaga tylko na tej zasadzie ze wcierajac masc masujemy miejsce ciecia i de facto sam masaz przyniesie takie same skutki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium