SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789602

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7409
z-gino mam nadzieje, że chociaż Ty wrzucisz zdjęcia po zabiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
w poniedziałek mam zabieg, czekam na zdjęcia endiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
zrob tez zdjecia przed zeby bylo dla porownania, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Ja nie umiem rozpoznać. Nie mam wysokiej tkanki tłuszczowej a suty mi sterczą jak wentyle od Stara, zarost mam od 14 roku życia, jak dotykam albo jest zimną to robią sie takie jak powinny być, małe i wklęsłe. Jednak dotyk nie jest bolesny, nie ma zgrubień tylko sam tłuszcz. OCB????

"Odważni nie żyja wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
daj zdjecie,
poza tym masz 14 lat, dojrzewasz, hormony robia swoje, wiec masz jeszcze szanse ze jak sie zrobilo gino, to zejdzie samo, bo lekarze na 99% niczego Ci nie zapisza, chyba ze bedziesz mial mega szczescie, czego zycze, trafisz do kumatego goscia i cos poradzi ale naprawde szanse masz takie jak na szostke w lotka, powodzenia

EDIT, zle doczytalem, w profilu widze ze masz 20 lat wiec jak masz gio to za chvja nie zejdzie, jedyna opcja zabieg i tyle, chcesz potwierdzenia wrzuc foto

Zmieniony przez - Antonek w dniu 2009-10-10 12:53:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
a 16 w nicku to co kolejne numery totka?:D
powodzenia....
endii zyje??

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 208
Do: omnish85

Rylski zostawia na noc gdzieś ? czy cza spadać ?
Noi teraz zasadniecze drugie pytanie, da rade wrocic samochodem samemu przez pół kraju na drugi dzień ? czy raczej hotelik ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
z-gino opowiedz jak bylo jak mozesz.


I jeszcze prosba jak ktos moze to niech poda mi dokladnie w jakich godzinach przyjmuja dr Bednarski i jego siostra. Bede bardzo wdzieczny.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1255
witam
zabieg około 8 rano, wycinanie obu gruczołów jakieś 1h10min.. potem krótki odpoczynek 30min. założone dreny do czwartku i opaska uciskowa, 2 razy dziennie mam zmieniać opatrunek rano i wieczorem... lekarz wyciął mi cały ten gruczoł ale tłuszczyk( trochę niewidoczny) zostawił mi do spalenia na siłowni, teraz miesiąc odpoczynku od wysiłku fizycznego.. jest 12.00 nic mnie praktycznie nie boli jakby co to apap ale może się obędzie bez..
relaksik i oglądanie tv oraz internet na razie mi pozostał.. już się nie mogę doczekać efektu końcowego..
Panowie wycinajcie ten szajs (Grobix nie ma na co czekać )
pozdrawiam

ps jutro zrobię fotki i wrzucę ale tak na 200% na razie tego nie ruszam(mam dreny)

Zmieniony przez - z-gino w dniu 2009-10-12 12:05:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
gdzie miales robiony zabieg?
gatuluje i powodzenia, musi byc dobrze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium