SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790355

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
@nafi100
jape tam trzym kozaku netowy pokaz lepiej swoje cyce haha :X

Zmieniony przez - pawelson w dniu 2009-06-25 16:15:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6344
Witam, Ja 3 dni temu zabieg zrobiłem u dr. Rylskiego jak narazie nosze mocno sciśnięty bandaż, boje sie zajzec jak to bedzie wygladało po, mam nadzieje ze dobrze, za pare dni zerkne jak to wyglada po zdjeciu bandażu. A co do zabiegu nie było tak żle "jak za te pieniadze" :) wrzuce fotki za pare dni jaki był gruczoł itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
peja, miales gino od dojrzewania czy od sterydów? i ile masz lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6344
I od tego i od tego ;) miałem to od zawsze, brałem kiedys hormony wzrostu i od tego sie zaczeło, miałem wtedy ok 14 lat, ale to było malutkie ale z wiekiem sie powiekszyło sporo, na poczatku było na jednym a puzniej juz na dwuch sutach. Rok temu cos mnie podkusiło do koksów , cykl składał sie z krótkich nandrolonów i propa czyli delikatnie, ale mimo to byłem na to podatny i wyskoczyło jeszcze bardziej. Żałuje w pi**u bo po tym to juz była tragedia wywaliło mi ostro suty w przeciagu 3 miechów. Obecnie mam skonczone 20 lat. Własnie przed chwila zdjełem bandaż po 3 dniach mocnego ucisku bo tak polecił dr Rylski i powiem wam ze jest za*****cie ) . Fakt ze u mnie miał łatwiej niz u innych, mówiac "innych" mam na mysli otyłych, gdyż ja jestem wmiare wyrzezbiony i mam dosyc dobrze zbudowana klatke jak na takiego szczupaczka jakim jestem ;), na poczatku sie zapytał co mi niepasuje bo nic niewidział , ale było chłodno i dlatego sie schowało, ale później po operacji sie zdziwił zdeczka jakie gruczołu tam siedziały. Miałem lekka dysproporcje klatki i jeden sutek był nizej ale dr Rylski nawet tym sie zajał i jest naprawde miód malinka z linijka wszystko robił . Oczywiscie polecam go bo zrobił kawał dobrej roboty w przeciagu 1,5 godziny. jestem zadowolony, fotki wrzuce oczywiscie za jakies 2 moze 3 tyg i zdjecie gruczołów tez, chociaż ochydnie to wyglada ale warto zebyscie zobaczyli. Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
peeja a ile cie ten zabieg kosztował?

ja to nie wiem czy mam gino czy zwykle lipo, cos tam jak macam pod sutkami to czuje, ale nie wiem czy to jakis guzek czy moze macam sie po mięsniu, a jak zimno sie robi to normalnie. W sumie to zawsze mialem suty jak wentyle od kamaza
Tylko w moim wieku nie ma sensu chyba myslec o jakichs zabiegach, ale wkurvvia to troche...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6344
1000zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
no jak masz 16 lat to sie nie opłaca ja w sumie tez duzo nie mam bo 18 ale wyskoczylo mi to od sterydow. Peja dlugo czekales na zabieg chodzil i o kolejki. Jak dzwoniłem do endokrynologa to na 4 miechy kolejka była i jeszcze chcialem spytac ile stoij wizyta u prywatnego lekarza cos kolo 150~ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja narazie sie na to nie decyduje. Ale juz sam nie wiem czy mam gino/lipo. Bo jak jest gino to nawet jak zimno to nic sie nie zmienia tak? A jak mi jest zimno to raczej normalnie jest, a pod sutami jakby czuje cos tam...

No i jak wpisuje w googlach ginekomastia to raczej podobnego do siebei tam nie widze

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2009-06-28 22:26:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8274
powiem Ci ze u mnie tez dobrze to wyglada jak sie myje ale jestem pewny ze mam gino czuje to pod sutkiem i z 2 miechy temu boalaly mnie suty masakrycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6344
Ja prywatnie byłem, U dr. Rylskiego jak wcześniej juz pisałem, nie robiłem żadnych badań, gdyż wiedziałem co mi dolega. Dr to nie przeszkadzało, mówił żeby zrobić usg tylko żeby widział jak duży jest gruczoł, ja niezrobiłem bo mi sie niechciało, powiedziałem ze zobaczy jak bedzie cioł mnie jak duże sa ;) , a na zabieg chciał mnie zapisac odrazu za tydzien bez zadnych wizyt odrazu cięcie, ale ja chciałem za 3 tyg bo musiałem hajsy zebrać. Jak bedziesz chciał to adres i numer telefonu Ci dam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium