SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790979

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Przepraszam, że pisze 3 post pod rząd, ale podobno te badanie do operacji nazywa się morfologia krwi i oni będą wiedziec o co chodzi, a co do skierowania to dowiedziałem sie ze nie trzeba miec i wystarczy zapłacić z 5-10 zł za wszystko. Mam racje ??? Czy to jakies inne badanie jednak ;p ?

Zmieniony przez - aksel90 w dniu 2009-06-06 09:25:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290572
ile masz lat?
morfologie mozesz zrobic,
poziom hormonow,
usg sutów

tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 276 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1280
Mam 19 lat. Tyle ze chce jechac do dr. Rylskiego a on podobno prosi o jakies badania krwi, wiec chyba chodzi o morfolgie. Chociaz jeszcze chwile sie wstrzymuje bo rodzice cos zaczeli działac, jak im zacząłem jęczec, tyle ze ja i tak wole jechac do tych Kielc i załatwic to szybko, tanio i dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290572
jak chcesz jechac do kielc do dzwon do rylskiego i dalej on ci powie co masz robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
chcialbym zamiesciczdjecia ale nie wiem jak jestem po zabiegu 3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290572
wrzuc na www.imageshack.us i podaj tu linka do zdjec w tagu
[img.] www.bezposredni.link.do.zdjecia. [/.img] <- bez kropek

bede jutro jak czegos wiecej bedziesz potrzebowal to napisz na priv to ci pomoge

pozdro

Zmieniony przez - Antonek w dniu 2009-06-06 16:42:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
http://pl.tinypic.com/yourhome.php tutajsą zdjecia ja miałem wycinany sam gruczol tłuszcz musze spalic juz schudłem 6 kilo jestem na dobrej drodze cwicze .prosze o pinie jak to wyglada chodzi mi o cyce nie o nadwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
dodam ze 3 tygodnie po operacji i jeszcze jest troche twarde, opuchlizna mówiła doktor że jeszcze troche opadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 739
a jak wyglada ta opuchlizna wrzuc fotki zobacze ? czujesz cos twardego pod skóra ? ja tez jestem juz ponad 3 tygodnie po operacji i cos nie zabardzo mi to wyglada;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
tak czuje twarde guzki w okolicach sutków tylko ja bylem u lekarza trzy razy po operacji na konsultacje i zmiane opatronkow i powiedzial ze jest jeszcze maly obrzek i ze to zejdzie jeszcze troche ale ogolnie mi sie wydaja troche jeszcze za duze .operacja byla na kase chorych bez liposukcji sam gróczol
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium