SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
nie do niej na pierwsza wizyte tylko usg piersi a reszte do zrób jak bedzies miał iśc na zabieg badanie krwi to robia w szpitalu 35zł chyba .a w szpitalu tez biora krew ekg i takie tam inne ona ci wszystko powie daleko 150 kilometrów ale robi tez prywatnie bedziesz widział od 1200 do 2000zl pisze w cenniku na scianie ja robiłem za fri na kase chorych. za wizytke bieże 90 zł .bardzo miła osoba powie ci wszystko co i jak a ja bylem w szoku przychodzila do mnie codziennie i zmieniała mi ona opatrunki a nie jakas pielegniarka a to przeciez chirurg o duzym doswiadczeniu a jednak poswieca czas swojm pacjetom tagże po zabiegu .poczytaj na 120 stronie tez ktos sie o niej wypowiadał .Ja osobisie jestem zadowolony tylko jeszczemusze pare kilo spasc. a mam pytanko za ile mogę brac jakies ciezarki i cwiczyc pompki itp .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
wita.
chelios jak mozesz wrzuc zdjecia z bliska . jak bylo ciete itd
pzdr

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
JESLI CHODZI O SUTY TO NIE MAM ZASTRZEZEN BLIZNY SA NIEWIDOCZNE TYLKO PO DRENACH DZIURKI WSZYSTKO SMARUJE CEPAN MAŚC 18 ZŁ BEZ RECEPTY I MASUJE WZDŁUZ PO LINII CIECIA BY NIE ZROBIŁY SIE WYBLIZNACENIA .TYLKO TROCHE MNIE MARTWJĄ CYCE BO SA JESZCZE TROCHE DUZE .MYSLĘ ZE DOBRA DIETA I TRENING ZROBI SWOJE A I JESZCZE SA TWARDE GUZKI W SRODKU TO JESZCZE OBRZĘK I MA SPASC MÓWILA DOKTOR .JA MIALEM USUNIETY SAM GRUCZOL JAK MYSLICIE TE TŁUSZCZYK SPALE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
A magicstcik było ciete po sucie nie pociele ale jeszcze sie goji jak chcesz to wyslę ci duże zdjecia na maila .z ciec jestem zadowolony nie mialem zadnych sinców a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
jak dla mnie wygladasz juz ok.. w sensie sutki.. tylko nadwaga.. pzdr

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
DZIEKI magicstcik PROSZE O WIECEJI OPNI GDYBY SIE KTOS CHCIAL WYPOWIEDZIEC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Wygląda to bardzo dobrze , jak skupisz się na ćwiczeniach na klatkę to będzie za***iście. jeśli masz zdjęcia sprzed operacji to zamieść, będę wdzięczny. Jeśli nie to napisz jak to wyglądało. Tzn jakie spośród zamieszczanych na forum zdjęć przypominało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
powiem tyle ze miałem bardzo duże w koszulce nie chodziłem bo obciach ani nigdy bez tylko koszule a teraz w koszulce juz mogę chodzic wezmę sie za cwiczenia tylko narazie jeszcze czekam na wygojenie sie do konca zamieszcze zdjecia za tydzien bo wydaje mi sie ze sie troche zmniejszyły ale poczekam jeszcze tydzien.polecam tą doktor jesli ktos nie jest otyly to efekt po tygodniu.ja mialem ginekomastję z tłuszczem .powiem wam jeśli ma ktoś 22lata i nie zeszło to g... to niech to usuwa .Ja żaluje że dopiero teraz to usunołem tyle straconych wakacji.niejest tonic strasznego ja tez sie bałem ale warto traper22 nie mam zdję przed tylko po zamieszcze nowe zdjecia za tydzien aprzed to byly wieksze o drugie tyle suty troche szpiczaste alenie bardzo a dodam że stale takie same czy w lato czy w zime .troche ta nadwaga sama doktor powiedziala ze musi troche odstawac bo jak by to wyglądało brzuch a klata nic.a zdjecie przypominajace poszukam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
img222.imageshack.us/my.php?image=zdjcie0265.jpg] to zdjecie przypominajace moja ginekomastje przed zabiegiem nie jastem to ja ale przypomina mi mój problem .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium