SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
Czy zadowolony?? No póki co nie do końca, chociaż jest o wiele lepiej niż przed zabiegiem...jednak wciąż to wygląda niesymetrycznie (miałem tylko po prawej stronie) ale dopiero miesiąc od operacji więc jest czas żeby się ukształtowało. Chciałem zapytać czy nie wiecie jak jest z siłką, mogę już śmigać czy trzeba odczekać jeszcze trochę??

Zmieniony przez - dziki_00 w dniu 2008-10-04 12:28:31

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
Aha, a czy mogli byście lub mógłbyś wrzucić jakies fotki po i przed zabiegiem??
Tak sie zastanawiam czy leczyc sie lekami, ale w moim wieku to chyba nic to juz nie da.
Ogólnie chciał bym zrobic "wywiad" jak ten lekarz to robi, czy osoby ktore u niego robily sa zadowolone i czy nie ma zadnych problemow po operacji, czy nic nie odstaje albo jest krzywo czy cos takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
mefistek : witam co do wycinania gruczolu nie wiem czy dostales jakas odpowiedz..u mnie byl wycinany gruczal plus liposukcja . ponoc zostawia sie troche gruczolu przynajmniej tak moj chirurg polast.powiedzial kiedy go atakowalem pytaniami...

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
u mnie byl wycinany czesc gruczołu ale nie cały i zabrane troche tłszczu. Chirurg mi powiedzial ze sam sie zdziwił ze byl taki duzy gruczoł. jestem bardzo zadowolny, nic nie mam zapdanietego, zadne płyny sie nnie zbierają (mialem 2 malutkei dreny 2 dni ukryte pod bandazem), poczym mi zdjeli.
w ogole jestem w szoku ze nic mnie nie boli i nie bolało. po 1 dniu operacji nie mialem zadnych obrzeków, po 1 dniu moje piersi lepiej wygladaja niz u niektorych po paru tygodniach. mysle ze to zasluga chirurga onkologa, bo kobieta ktora mnie cieła specjalizuje sie w raku piersi, i tysiace operacji przeprowadzała. ma bardzo dobra opienie na forach lubelskich jesli chodzi o operacje u pacjentow. dlatego ja wybrałem.
niedlugo ide na zdjeciu szwow, jak mowie jestem super zadowolony. jakby ktos chcial z lubelskiego to bardzo polecam dr hab. Barbara Madej. Adres gdzie ja mozna znalezc podałem wyzej. Tylko mowie to jest powazny doktor i ona fuszerki nie odstawia, wiec jakby ktos chcial do niej isc, to załatwcie endykronologa wczesniej.
Ja juz z nikam z tego forum na zawsze. wymazuje ta mą niedoskonałosc z pamieci :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
zenaj :P jeden cyc a wlasciwie dwa mniej... :)
oby tak dalej :)

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
witam juz prawie 3 tyg po zabiegu jestem no i szczerze mówiąc teraz to juz o wiele lepiej wygląda tylko ze nadal mnie troche boli no ale mam jeszcze 2 tyg chorobowego postaram sie dolączyć foty jeszcze w tym tyg pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
ja mam 21 lat też mam problem z gin.... tylko jak miałem 15 lat pojechałem do endykrynologa i mi się wstrzymało rozrastanie miałem wtedy problemy z tarczyca. Ale mam pytanie taraz czwicze i chce zacząć brać koksy czy to pomoże czy będzie jeczcze gorszy efekt..... prosze o odpowiedz jak ktoś wie ......dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
kryt22 widzisz a tak sie martwiles ze to martwica :) pokaz koniecznie zdjecia jakies

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
Witam ponownie, mam pytanie do osób na forum- czy są ty forumowicze z trojmiasta?? czy macie jakiegos sprawdzonego lekarza endokrynologa lub chirurga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55


to jest lewa strona ta lepsza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium