SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
no i wyciecie gino bez robienia badan co zmieni w tym temacie? ktos bedzie bardziej chory?

to tak jakbys pisal ze smak kielbasy podwawelskiej ma wplyw na prace silnika w hondzie accord

ogarnij sie

gino trzeba wyciac i do tego nie potrzeba zadnych badan, inne dolegliwosci(w tym rak jader) to inna para kaloszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 182
Dla mojego brata ten rak to była wymówka :D Wkręcał dla onkologa ze boi sie ze rak mu sie rozwinie, wiec dał mu skierowanie i wyciął na NFZ. To juz pare lat temu bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
i jeszcze jedno dla przymierzajacych sie do operacji - jesli lubicie sport, to zaplanujcie sobie jakies inne ciekawe zajecie na 3-4tygodnie po operacji bo zakwitnac mozna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
A po zabiegu można normalnie funkcjonować? czy raczej pare dni roślina ?? mam na oku date zabiegu która by mi niekolidowała z niczym przez 2 następne dni ale 10 dni po nim musiałbym iść na ważne spotkanie i zastanawia mnie czy np można sie normalnie poruszać i jeździć autem .W wypowiedzi powyżej chodzi tylko o wysiłek konkretny i obciążający klatke czy ogólnie wszystko na te 3-4 tyg można sobie darować xD???

Zmieniony przez - Gacu116 w dniu 2009-04-16 20:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
2-3dni to raczej nalezy poruszac sie jak wazywo - najlepiej sie nie myc i jakby ktos nas ubieral
po tym okresie mozna powiedziec da sie normalnie zyc(oprocz okrutnego swedzenia pod bandazem) jezdzic itp, bez jakichs ciezkich prac, takze najlepiej ograniczyc unoszenie rak

biegac tez nie polecam - raz ze cycki beda podskakiwac i sie porozklejaja, a dwa ze mozna zapocic mocno opatrunek co nie wydaje mi sie najlepszym pomyslem

takze ja bym spokojnie bil na te spotkanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
No o nie powinno być źle powegetuje te 3 dni i jakoś damy rade , mi sie niby wszystko wolniej goi (małopłytkowość) więc bije w około 5 dni ogladania discovery ale może akurat:D trza być dobrej myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Gacu116, zabieg masz prywatnie czy finansowany przez NFZ? Jeśli to drugie, to mógłbyś opisać przebieg ubiegania się o operację i ile musiałeś czekać?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
prawdopodobnie oprywatnie wszystko zostanie dopięte we wtorek , nawet sie niepytałem czy tak czy tak bo ugadywałem sie na telefon, mam tylko zrobić morfologie,przybyć z wynikami jak bedą ok potwierdzić termin i pewnie uiścic opłate xD i czekac na zaieg:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
A ile płacisz?
Koniecznie wrzuć fotki po zabiegu ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Tez niepytalem o cene xD we wtorek sie dowiem wszystkiego dokladnie no ale skoro koledzy płacili po około 700zł więc myśle ze podobna kwota będzie:) koledzy a płaci sie za wizyte przed operacją?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium