SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
TO JUZ JUTROO:D:D no nie powiem.....w koooncu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
hehe

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja już pooo :D

teraz czas na gojenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 156
wrzuccie jakies foty po....od tego lekarza z kielc..jak sie goi???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to normalne, że jeden sutek mam trochę zapadnięty, a drugą pierś siną (krwiak mi się zrobił) - jestem 3dni po opracji
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
ok ja juz tez do domu dotarlem!kazali mi zostac na noc..po obu stronach mialem te takie piersiowki:D.a teraz mam na klatcie pas usciskajacy ubrany!!YEAHH!foty porobie jak juz sie troszke przygoi:D:Dza***sicie ciesze sie ze juz po ale ****a moja operacja trwala 3 godziny!!masakraa jaka mialem pobudke z narkozy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
zrob zdjecia..szybkiego gojenia sie .. itd
:)

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
fotki przed mam na komorce:D:D ale kazali mi caala klate przed operacja wygolic hehe a ja w domu przyszykowalem suty ale tylko tak wokol:D te foty przed dam zaniedlugo na net!!a po to jeszcze musicie zaczekac.....bo w ndz bede mial doeprio zmiane opatrunku:)a jak narazie mam opatrunek i ten pas!!ale jak mi wyciagale te drenaze czy jak sie tam nazwyaja to zerknalem na suty to wygaldaly wysmienicie:D:D aha a lezal ze mna typek w pokoju ktoremu zrobili ta operacje a mial 15 lat!!!ale podobno mial przedupna ginekomastie!!jak pięść i do tego na maxa bolala!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
Ja juz zacząłem zbierac na operacje. Wszystkiego se odmawiam ale nie załuje. Operacja to moj zyciowy priorytet jak narazie. Pozdrawiam

Zebym 3 lata temu wiedział ze dopadnie mnie takie gowno, miałbym juz dawno pieniądze na operacje. Rzecz typu aparat za 800 zł czy komorka w tej chwili są mi zupełnie zbędne Teraz taki sam aparat kupie za 200 zł, a z komorki tyle dzwonie co kot napłakał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1153
nie chce mi sie czytac calego tematu, wiec moglby ktos mi napisac jakie badania trzeba wykonac zeby stwierdzic czy mam gino, czy wykonam je w normalnym szpitalu i czy potrzebuje do tych badan jakiegos skierowania i czy badania cos kosztuja

Zmieniony przez - FFGG w dniu 2008-07-26 11:24:33
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium