SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
xxx2, weź chłopie nie żartuj - jakie gino ? co najwyżej odrobinka ale dosłownie tłuszczyku; ja mimo operacji za 6 tys. mam większe cycki od tych twoich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2003
to co mam zrobić kolego poradź proszę i dziękuje jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
Pejaaa to ty od razu zabieg robiłes na 1 wizycie na żywo ? Bo piszesz ze zadzwoniłes do niego i on powiedział ze jak masz racje to zabieg ... dobrze zrozumiałem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2007
Gdzie w okolicach Czestochowy moge sie zabrac za leczenie gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6344
Dobrze zrozumiałeś. On na początku mi mówił ze dobrze by było zrobic takie i takie badania, a Ja do niego ze chce sie tego pozbyc jak najszybciej ( bo w głowie sobie myślałem kiedy zrobie nastepny cykl hih dlatego sobie pszeliczyłem ze na zime bedzie akurat sie wszysciutko zagoi i zaczynamy zabawe od nowa po spadkach, ale co do tego to jeszcze sie zastanowie czy wogóle bede jeszcze cos brał) i ze niechce mi badan robic bo to wszystko mi tylko spowolni. A on wtedy do mnie " rozumiem jeśli tak chcesz to tak zrobimy, on poprostu chciał dobrze doradzic bo mówił ze wiekszosc osób chce przyjechac i pytaja sie o porady co i jak , ale ze tez trafiaja sie mu tacy co chca sie tego pozbyc szybko i tez tak robi, tylko tak jak mówie ja jestem osoba cwiczaca dlatego sie zgodził odrazu jak mnie zobaczył, sam powiedział ze to jest ta z łatwiejszych operacji bo niektórzy maja duzo wieksze i wtedy radzi jakies badania robic itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6344
A i jeszcze do PAWELSONA . Słuchaj ja tylko tak mówie ze niby rezygnuje z koksu, ale w głebi duszy niemoge sie juz go doczekac, kto raz tego sprubuje juz niejest tak łatwo przerwac zabawy z tym, kto brał ten wie o czym mówie, strasznie na psychike to działa poprostu dopuki niebede miał za***iscie wyrzezbionej sylwetki która mi sie bedzie podobac, nie komuś innemu nieprzestane brac heh, FAKT ze to droga zabawa jak sie chce to z głowa robic ale cóż mi sie to podoba na to wiekszosc hajsu przeznaczam odkad skonczyłem szkołe i poszedłem do roboty. I tez czytałem i sam mówił dr. Rylski ze wycina wszystko i nawet wiecej niz wszystko :), dlatego niepowinno nic wrucic tak wiec, jesli sie wachasz to poczekaj ja Ci zdam relacje w zime czy wraca czy nie jak bede na cyklu " jak bede wogóle" . Moim zdaniem powinienes usunac to bo na cyklu beda Cie napierd.. suty i bedziesz sie w****.. ze kiepsko klatka wyglada, idź na zabieg do Rylskiego teraz a na zime juz zaczniemy nowy rozdział ;) to takie moje zdanie ale zrób jak Ty bedziesz uważał za słuszne. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 303
Ja zaraz umre z bólu, a jestem tyle co po zabiegu, kur*aaaaaaaaaaaaaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6344
po zabiegu ale siłe zeby do kompa dojsc miał :), ja pierwsze godziny po zabiegu to samo napier...alało, ale miałem TRAMAL w zanadżu i środki nasenne heh tak wiec w sumie bezboleśnie:P Tobie tez radze bo usnać na plecach na sucho to moze niebyć łatwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 444 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32104
xxx2 smalec masz pod tym a nie gino :P

.i.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium