SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 791024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 97
img222.imageshack.us/my.php?image=zdjcie0265.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Jesli takie miałes to naprawde duza zmiana i nie masz juz gino tylko conajwyzej lipo, ale tego tez tak bym nie nazwał. Dobra robota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Siemka wszystkim:) za 3 dni minie 4 tydzień po zabiegu a dzisiaj zdjołem już bandaż i jak sie okazuje mam delikatne wgłębienie w miejscu gdzie był gruczoł , wy też tak mieliście? zostawić bandaż i to sie wypełni czy już tak będzie, niema sensu już nosić i wyrównam to treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Kiedys inni tez pisali ze mają takie wgłębienie. A mocno to widać, czy raczej niezauwazalne gołym okiem ??? Mi sie wydaje ze sie unormuje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 739
To sie podobno unormuje z czasem, a ja mam innym problem bo tez juz mijaja 4 tygodnie po zabiegu i nie wiem co to jest ale chyba jakies zrosty bo mam twarde wyczuwalne cos pod skora i jeszcze to wszystko tak nie zaciekawie wyglada mialem male gino i wogule nie widze roznicy bylem u dr. ale powiedzial ze niby ok ze nie wiadomo ile to sie dokladnie bedzie goic u jednego dwa tygodnie u innego 2 miesiace nawet do pól roku poczekam jeszcze z miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 273 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7409
Nie żebym się powtarzał... ale c_spencer jak zawitasz to weź napisz te namiary na Twojego lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 739
wrzuczcie panowie foty tak po miesiacu operacji albo dluzej porównaj sobie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
Tez mam te niby twarde zrosty ale zauwazylem ze to nie zrosty tylko krawędź tkanki tluszczowej czy jakos tak;) mialem odsysany tluszcz ale niewszędzie i tam gdzie niebyl to czuje tak jakby dolek po gruczole i wokol niego krawędź tkanki tluszczowej takiej twardej ale tak jak piszesz wydaje sie ze to jakies zrosty:D a dolek to wlasnie mmoge miec bo gruczol byl duzy duzy duzy:D w drugiej gdzie byl malutki niewidze roznicy poza szwami i mniejszym odstawaniem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 739
Ja ogolnie przez te niby zrosty bo nie wiem co to jest dokladnie z lewej strony jest w miare ok bo tam mialem wiekszy gruczol i widac roznice na plus ale nie jest do konca jeszcze tak jak powinlo byc, ale w prawej mialem mniejszy gruczol prawie wcale a teraz jak mam te zrosty to jest gorzej niz bylo wczesniej i nie wiem kiedy to zejdzie, wyczuwalne to jest w okolicy naciecia, delikatnie widze lekka poprawe wrocilem i znowu chodze w bandarzu a pod nim nosze kapuste taki domowy sposób na zrosty :D ciekawe czy pomoze. Robil ktos u Rylskiego i tez ma podobnie ale jest juz dluzej po operacji zebym sie upewnil czy to sie tak goi i jak dlugo to jeszcze potrwa bo ja jestem miesiac po operacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 524
Mam 18 lat, ginekomastie mam praktycznie od urodzenia. Miałem co prawda problemy z otyłością przez całe życie i ważyłem 97 kg przy wzroście 182 cm w gimnazjum. Aktualnie waże 85 kg przy wzroście 185 cm i nadal mam ginekomastie. I co najważniejsze jest to prawdopodobnie problem genetyczny, ponieważ ginekomastie ma mój ojciec i dziadek, zresztą mój tata mówił mi, że miał tak samo w moim wieku. W takim razie rozumiem, że jedynym rozwiązaniem jest operacja? :) Jak tak to prosze powiedzcie mi gdzie najlepiej zrobić taką operacje, a także prosze podajcie średnio ile to kosztuje. Pozdro i dzięki za pomoc ;).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium