SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1359
Ja bede niedługo robił redukcje, jak nie zmniejszy sie nawet o mm to kupie nolve.

Mozliwe ze mam lipo bo sutki miekkie, ale ciezko to bez badania sprawdzic. gyneo123 mow jak tam postępy.

Zmieniony przez - Filanajnen w dniu 2008-02-01 16:08:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 341
Gyneo123napisał:
hmm ile czasu trzeba by slad po operacji zanikl ??

Z tego co ludzie piszą ... to chyba nie jest możliwe … zawsze jakaś blizna zostanie ;/ Dużo zależy od chirurga … wiadomo on będzie starał się zrobić jak najmniejszą szkodę na piersiach … Jeśli chodzi Ci o gojenie rany … tu jest bardzo różnie. Wszystko zależy od twojego organizmu …


Zmieniony przez - merik1988 w dniu 2008-02-01 16:16:32

Zmieniony przez - merik1988 w dniu 2008-02-01 16:17:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 341
Zmieniony przez - merik1988 w dniu 2008-02-01 16:49:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 602
Dziś zrobiłem jeszcze dla świętego spokoju, badania LH i hCG ... Chciałem także umówić się do endokrynologa (z linku podanego przez irek29) prywatnie jednak nie mogłem się dodzwonić :P Jutro spróbuje jeszcze raz.

Znalazłem super prezentacje o ginekomastii :) GINEKOMASTIA W PIGUŁCE :p NIECH KAŻDY PRZECZYTA :d

http://********/ginekomastia


dla Filanajnen ( w tej prezentacji to znalazłem):

Jak w badaniu fizykalnym odróżnić ginekomastię od steatomastii?
Odróżnienie tkanki gruczołowej od tkanki tłuszczowej może napotykać trudności. Dobrym sposobem stwierdzenia obecności tkanki gruczołowej jest ucisk opuszką palca wskazującego dokładnie nad brodawką sutkową. U osób otyłych i o prawidłowej sylwetce ciała opór nie jest wyczuwalny i można wymacać żebra oraz przestrzeń międzyżebrową. W przypadku ginekomastii okolica ta jest zasłonięta przez tkankę gruczołową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86
stosuje 3 dzien nolvadex i nie widze wiekszych postepow ..wydaje mi sie,ze tak rozwinietej ginekomastii jak moja nie da sie leczyc farmakologicznie..pozostaje endokrynolog uzbieranie 4 tys pln i pojscie na operacje .Mam pytanie ile czasu trzeba lezec w szpitalu po operacji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 602
Jeju gyneo123 nie schizuj ... Co ty chcesz zeby efekty byly widoczne raptem po 3 dniach ? Zaden lek tak szybko nie dziala ... W szpitalu z tego co czytałem leży się ok. 1-2 dni.

Zmieniony przez - kernin w dniu 2008-02-02 10:44:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86
jak do konca lutego gino sie nie zmiejszy to zaczynam odkladac $$ na operacje.. jakiego chirurga plastycznego polecacie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86
Zrobcie sobie foty i pokazcie jak wyglada wasza gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 264 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 963
Ja juz bym dawno uzbierał jakbym mial stała prace :/ ale ja sie ucze z dnia no i dorywczo pracuje ... w prawdzie mam juz 2 klocki uzbierane ale jakby byla stala robota to juz dawno bym byl po zabiegu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 86
Ja chcialbym sie rano obudzic i nie miec tej ginekomastii:P normalnie nie wiem jak Wam al mi tak to przeszkadza , juz kilka lat przez to nie moglem sie poopalac pobiegac z gołą klata .. taki zasrany komplks sie We mnie zrodzil:( mysle,ze do maja uzbieram 4 klocki ;) i pojade na operacje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium