SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790776

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
heheheheh-ku..a jak czytam wypowiedz że ktoś dał 1000 zł za zabieg i wygląda zaj....śćie to mnie chu. na miejscu strzela.U mnie 5000 poszło się ***ać.****a co za j...ny pech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
trevor69, ty za 5 tys. miałeś robioną liposukcję, a rylski takich zabiegów nie robi
swoją drogą mógłbyś wreszcie odpisać mi na wysłanego 2 tyg. temu maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
dlatego warto rozgraniczyc wyciecie samego gruczolu i liposukcje.trevor wazne zeby efekt byl ok a ciul z kasa juz.i dla reszty chlopakow zeby mieli taniej.. i dobrze.

magicstcik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
Bylem na USG i okazalo sie ze mam lipomastie. trevor69 masz moze zdjecia (zamieszczales je tutaj?) sprzed i po zabiegu ? Chcialbym zobaczyc jak wygladaja efekty. Lub ktokolwiek miał robiona liposukcje i ma jakies foty ? Jakby co to [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
ob133 wysłałem ci już 2 lub 3 maile.Sprawdz jak nie doszło to napisz .Napisze jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
Postaram się zrobić zdjęcia teraz ale nie mam niestety z przed zabiegu choć różnicy i tak nie ma zbytniej.Wrzucę jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62
Acha czyli mowisz, ze efekt jest znikomy ? Ile odessano Ci tłuszczu ? Moje piersi są takie: https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA-t158225-s200.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 372
Witam bylem u lekarza dzis na wizycie kontrolnej kto czytał to pisałem o swoim problemie... lekarz zapewnił mnie ze sutek zmieni sie za 6 tygodni normalnie mówi ze efekty widać już po 9 tygodniach... a gruczoł usunęli tylko ze inna metoda (tymi nacięciami u dołu, żeby nie rozcinać sutka i żeby nie było widocznych blizn) zapewnił mnie ze wszystko będzie dobrze a jak nie to potnie mi go wokoło i wyciągnie w lewym sutku resztę gruczołu, ale jest pewien ze bedzie dobrze... a tłusz ktury myslalem ze zostal to nie tluszcz tylko jakies tam płyn czy co i bedzie powoli sie to skurczalo... wiec poczekamy zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290550
a gdzie robiles? u kogo? i jaka cena...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chachacha szczerze mówiąc to weź ty się najpierw za siebie
zrzuć najpierw 20kg to możesz coś mówić, że masz cyce
tak to jest jak się wpieprza wszystko i siedzi bez ruchu, to jest się grubasem z damskimi cycami
możesz to zawdzięczyć tylko sobie. idź na rower, na siłownie, basen, pobiegaj
człowieku weź się za siebie, a później myśl o skalpelu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium