SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789587

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19550
Witam.
Mam juz zrobione usg (wykryte gino) prolaktyne, testosteron, estradiol ( wszystko w normie) i endo skierowala mnie na jeszcze jedno jakies badanie( chodze juz do niej z 4 miechy z tym -.-) wiec sie pytam czy jezeli to nastepne bedzie w normie to co z tym? To ona mi mowi, ze bedzie w obserwacji bo to moze byc przejsciowe w okresie dojrzewania ( ****a przejsciowe jak ja to mam juz z 5-6 lat - teraz mam 17 lat) I teraz moje pytanie. Czy jezeli pojde do jakiegos chirurga z tymi wszystkimi wynikami ( bez skierowania, prywqatnie chyba bede musil isc;/) To czy jest szansa, ze zrobi mi operacje ale na FUNDUSZ. ;/

Morsik :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
ja juz zrobiłem zabieg w lublinie, na kase chorych,
robił mi chirurg onkolog, bylem u niego prywanie pierwszy raz, a pozniej juz skierowanie do szpitala. jesli ktos jest z lublina i chcialby sie dowiedziec wiecej to pytac:)

co do znieczulania, to wyglada tak: albo sie robi w narkozie, albo w miejscowym, ale jesli w miejscowymt to tylko na 1 piers , bo bezpieczna dawka w miejscowym nie wystarczy na dwie naraz.

co dziwne, po narkozie czulem sie swietnie, i nic mnie nie bolało ,w ogole nie czuje zebym mial jakas operacje. nie wiem czy to zasluga dobrego chirurga czy mojego organizamu.
pozdrawiam i powodznia zycze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 454 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19550
A ile od wizyty czekales na zabieg ?

Morsik :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
czekałem około 4 tygodni od wizyty u chirurga, ale uzależnione to jest chyba od tego czy sie miejsce zrobi w szpitalu.

z ciekawostek dodam, ze ja mialem lód przykładany po operacji.

ja jestem zadowolony, ogólnie jestem bardzo zdumiony ze od operacji nie czuje zero bólu, nie biore zadnych lekow, jedyna dolegliowscia jest to ze spie na plecach. oczywiscie mialem mały dren założony , zeby szybko sie zagoiło.
gdyby ktos chciał w Lublinie to chirurg dr hab. n. med. Barbara Madej specjalista chirurgii onkologicznej.
najlepiej sie do niej dostac przez jej prywatny gabinet na baśniowej http://www.madej.lublin.pl/index.php?page=home

lub przez top medical
lulb w szpitalu na kraśnickich, ale tam trzeba czekac, bo ona głownie tam tylko operuje i jest na oddziale.
jak mowie najlepiej zadzwonic na basniową.

tylko radze wczesniej zalatwic endykrynologa, zanim sie pojdzie do niej.
pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
Witam wszystkich;] jestem tu nowy ale z tym samym problemem... odstające suty, z ktorymi probowalem walczyc na siłowni ale nie dałem rady tego "spalić". Mam pytanie do osób ktore juz sa po operacji, czy możecie wysłać mi namiary na waszych lekarzy dzieki ktorym udało Wam się doprowadzic do operacji przy "sponsoringu" NFZ??
Jestem z trójmiasta i tutejsi lekarze... powiem tak... maja w dupie to ze moj wyglad mi nie odpowiada, jestem gotow na wyjazd gdzies w polske ale z przekonaniem ze jakis lekarz pomoze mi to cholerstwo zwalczyc;]
Dotąd byłem u 3 lekarzy endokrynologów, dwoch mnie zbylo a jeden porobil badania, testosteron, prolaktyna i mammografia, ostatnia wizyta byla taka ze dal mi namiary na lekarza od operacji plastycznych (chyba jego znajomy??) i powiedzial ze ginekomastia nie jest operowana na NFZ a ten znajomy to operuje w prywatnej klinice za ceny od 5000zl, tak wiec prosił bym Was uzytkownikow o jakies "wskazówki" zebym nie musial tyle bulic albo jesli mieliscie prywatnie i bylo to duzo taniej to prosze o jakies namiary;] z gory wielkie dzieki;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
aha jak cos to piszcie na maila [email protected] lub w tym wątku to moze jeszcze ktoś skorzysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 204 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7481
dr Bolesław Rylski w Kielcach... ul Chęcińska 14a kilka osob robilo u niego... zabieg w granicach 1000zł

Drive no faster then your guardian angel can fly ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1805 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17481
Jutro minie dokładnie miesiąc od mojej operacji, co do twojego pytania o zbieranie płynu to u mnie jest tak samo. Piguła powiedziała, że to normalne...tyle że u jednej osoby wystarczy raz zdjąć ten płyn, a u innej trzeba kilka razy. Ja niestety zaliczam się do tej drugiej grupy, płyn miałem odessany już cztery razy i nadal się zbiera. Przez to zamiast po 10-14 dniach zdjąć szwy musiałem czekać trzy tygodnie.
Co do pytań odnośnie wycinania, ja miałem wycięty cały gruczoł który był dosyć spory. [W okolicy zabrodawkowej po stronie prawej widoczna tkanka o grubości 10mm i szerokości ok. 8 cm (w promieniu 57mm od brodawki)].
Sama operacja trwała niecałe 2 godziny na całkowitym znieczuleniu. Po operacji okolice sutka obolałe, zasiniaczone...ale to normalne przy tych operacjach. Jeśli miałby ktoś jakieś pytania to odpowiem w miarę mojej wiedzy.


Zmieniony przez - dziki_00 w dniu 2008-10-03 18:10:30

' Chcemy czegos dokonac, zanim nasi krewni rozstawia pamiatki po nas po zakamarkach mebli'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 297
a czy jesteście zadowoleni z efektów jego operacji? czy musze mieć do niego skierowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1265
witam...
kryt : mysle ze poczekac spokojnie i poprostu czekac wiem ze nie latwo codziennie tego nie ogladac ale oszalec mozna...takze spokojnie miesiac dwa i wtedy sie zastanawiac...
scar ; w sumie prawie ok... moj jeden tez troszke niby odstaje ale jestem zadowolony.. tylko mi sie cwiczyc nie chce zeby jeszcze brzuch spalic.. no ale najwazniejsze ze nad morzem czy basenie nie ma problemu...i gdzie tylko moge sciagam koszulke w sensie jak mozna sie opalac ;) no ale to z radosci :)
narazie chyba tyle w listopadzie bedzie rocznica mojego zabiegu..pozdrawiam i powodzenia

magicstcik

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium