SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 789591

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
To pokwitaniowa, czy jak tam ją zwą. Sterydów nigdy nie brałem. Tak jak wcześniej ileś tam stron pisałem, mam pytanie do tych którzy mieli już wyciętą - czy już po operacji będą problemy z szybkim dojściem do siebie (kwestia nadmiaru skóry itp.) i problem z kształtem cycka.
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
moze byc problem z dziura po ginekomasti do 3 czy 6 miesiecy żby ci sie tłuszcz rozprowadził i pare tygodni moze sie zbierać taki płyn osocze.ja jestem 9 dni po usunięciu ginekomastii po sterydach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
No właśnie w tym sęk, czy przełożyć operację na czas już po sezonie letnim. Myślałem, że dojdę do jako takiej normy po 2-3 msc licząc od operacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
rób teraz operacje.po 6 tygodniach od zabiegu basen .tak mi radził chirurg onkolog.może i dojdziesz w 3 miechy do zupełnej formy .wszystko zalezy od organizmu.ja np po operacji wznieczuleniu ogólnym pełna narkoza chodziłem już po paru h inni dopiero na 2 dzień.zależy od organizmu jak zareaguje na interwencje hirurgiczne i hemiczne.niektórzy ponarkozie żygają itd mdłości itp.ja mógłbym zjeść konia po narkozie .

Zmieniony przez - kubaty3 w dniu 2009-03-02 23:37:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1000
czy biorac sterydy po usunieciu ginekomastii pokwitaniowej jest ryzyko nawrotu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
zalezy od organizmu.jak chcesz brac sterydy to potem musisz brac blokery estrogenów.ale to niejest takie proste sliska sprawa bo kazdy organizm jest inny, trzeba by byłoto wszystko brac pod kontrola lekarza. mi onkolog powiedział ze moze wrócić ginekomastia.wiec kazał mi isc do endykrynologa.

Zmieniony przez - kubaty3 w dniu 2009-03-03 02:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Witam!pdoejrzewam u siebie gino, caly ten temat przeczytalem, ale prosze o wasza opinie. Wszystko zaczelo sie ze 3 tyg temu, zaczalem czuc maly bol w lewym sutku, teraz juz sie troche powiekszyl i jest wyczuwalna gulka. Teraz czuje ze w prawym powoli bedzie dzialo sie cos podobnego. I teraz pytanie -czy jest to zwiazane z dojrzewaniem?mam 20 lat, ale wystartowalem troche pozniej niz niektorzy, mam szczupla budowe ciala i sutki jak do tej pory mialem male - moze dopiero teraz rosna? Zreszta widze,ze dopiero teraz pojawia sie wokol nich troche wlosow. Chyba zamierzam poczekac jakis czas i zobacze jak rozwienie sie sytuacja, zanim skonsultuje sie z lekarzem. Czytalem ze w kilku takich przypadkach uspokajalo sie to po jakims czasie. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Ja od 1,5 miesiace biore Nolve i jakby zaczęło się minimalnie zmniejszac, ale po 1,5 miesiąca to trudno powiedziec, bo likwidacja gino moze potrwac nawet do 12 miesiecy. Moze sie uda, koszta nawet na czarnym rynku nie są jakies kosmiczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 338
ile nolvadex kosztuje w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale po co nolve? braliście sterydy?
jeśli nie to dajcie spokój z kremami, tabletkami itp.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium