SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1359
A dokładnie jaki hormon trzeba zbadać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Prolaktynę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale co Ci dadza te badania - cofna gino? trzeba ciac i tyle, nie wiem wogole po co gadka o badaniach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2062
Znowu te same pytania. Przecież parę postów wcześniej wszystko na ten temat było tyle gadki. Tak jak subway napisał, jak juz się to ma, to się tego nie cofnie. A badania tylko po to by mieć pewność z jakiego powodu się to zrobiło i ewentualnie podleczyć by po usunięciu starego nowe się nie zrobiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118
Witam.Przepraszam ze wczoraj nie przyszedłem ale nie mogłem z tego powodu
jest mi bardzo przykro.Mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Witam! Znacie może jakiegoś endokrynologa w woj.śląskim specjalizującego się w "leczeniu" ginekomastii lub mającego jakiekolwiek pojęcie o tej chorobie ? Byłem już kilka razy u ednokrynologów i te barany nie potrafią mi nic konkretnego powiedzieć :(Badania sobie robilem mam podwyzszona prolaktyne :( do tego wyczuwam guzki. Jestem gruby (pewnie ma ginekomastie mieszana) ... ale zauwazylem za jak chudne to nigdy nie z piersi;/ ostatnio schudlem 10 kg ... tluszcz zszedl z ud, brzucha, ale z piersi ani grama ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
no ale co Ci dadza te badania - cofna gino? trzeba ciac i tyle, nie wiem wogole po co gadka o badaniach... Jak jest mała to można śmiało wyleczyć lekami. Zgadzam się z tym że nie warto czekać do żadnych 22 lat jeżeli trzyma np: już 3. Im szybciej tym lepiej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Witam. Mam 32 lata i odkąd pamiętam zdjęcie koszulki jest dla mnie krępujące. Od kilku lat intesywnie trenuję i łudziłem się że w ten sposób poprawię wizerunek klatki piersiowej i że odstające i duże sutki nie będą się rzucały w oczy. Teraz wiem że jest do niemożliwe. Żadne ćwiczenia nie poprawią wyglądu klaty kiedy masz gine.Po przeczytaniu tych wszystkich postów postanowiłem że poddam się zabiegowi usunięcia ginekomastii - mam nadzieję że to jest rzeczywiście całkowicie refundowny zabiegi przez NFZ. Dlatego mam pytanie do marioosz29 - czy dotałeś skierownie do chirurga od endokrynologa i czy jeżeli udam się prywatnie do endokrynologa bądż chirurga to mam szanse na refundacje zabiegu z NFZ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 923
czesto spotkalem sie z okresleniem "damskie owlosienie klatke piersiowej" czym ono sie wyroznia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Siema wszystkim;) ja mam 16 lat (za 3 miechy 17) i gino mam od jakis 4...i wiem jak to wku*wia :/ i postanowilem wreszcie pojsc do endokrynologa, ale nie po to by stwierdzil, ze mam gino, ale po to zeby stwierdzil jaki to rodzaj... bo jesli wyjdzie ze to z powodu braku jakiegos hormonu to w sumie super bo da sie cos z tym zrobic a jesli to gino idiopatyczne to wiadomo skalpel...ale i tak mam zamiar poczekac jeszcze z 4-5 lat i dopiero wtedy zdecydowac czy isc na stol czy nie. i zwiazku z tym mam pytanie: czy potrzebuje skierowania od lekarza rodzinnego zebym mogl isc do tego endokrynologa? z gory dzieki za odp najwiekszy problem jaki niesie ze soba gino to wg mnie kwestia psychy... :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium