SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 790939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25
witam koozakk mozesz dac mi maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1069
Czy jeżeli ma się ginekomastię pokwitaniową i weźmie się metanabol [powiedzmy 50 tab.] to może to spowodować trwałą ginekomastię . Zastanawia mnie to ponieważ metanabol jest środkiem anabolicznym i nie wpływa na gospodarkę hormonalną - chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Poponuje oxandrolon lub primabolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielki Z chyba jednak wplywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 438
czy nie macie wrazenia ze ta choroba wplywa jakos na agresywnosc czlowieka ?? chodzi mi o to czy agresja poprostu nie idzie w parze z ta choroba ?

zycie bez ryzyka jest jak ogorki konserwowe bez ogurków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
oxa i primka chodziło mi o to zę pochodne dht nie aromatyzuja i nie pobudzają lub łaczą sie z receptorami prolaktyny , poza antkiem
wiec to sprosotowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
Mam pytanie dotyczaca ginekomasti; miałem obustrone powiększenie sutków tak w wieku 13 lat które stopniowo redukowało się przez okres powiedzmy 5lat, teraz juz chyba jestem zdrowy, z tego co tu piszecie ma to wpływ na ogolna prace hormonow, wlasnie chyba mam z tym problem a mianowicie mimo ze teraz juz mam 22.5 lat moj zarost na twarzy jest dosc skąpy, czy powinienem udac sie do endokrynologa czy faktycznie moze miec to zwiazek z giekomastia? co mozecie poradzić ? Dzieki z gory za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3531
22,5r. - idz do endokrynologa. mi mowil lekarz ze dojrzewa mezczyzna do 22 w sumie r. zarost i te sprawy. idz idz. pomoze ci napewno. wpierw pewnie badania hormonow czyli pobranie krwi. no i pewnie majteczki w dol tez beda. pzdr. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2197
Kurcze, tez mam ten problem - wrodzone gino :( mam 22 lata i faktycznie dopiero od niedawna brodka rosnie. Moze jeszcze mi przejdzie... Mam takie pytanie: czy osoba ktora ma wrodzone gino, musi zapomniec o braniu kiedykolwiek takich koxow jak testosteron?? I tak raczej nigdy nie wezme, ale ciekawi mnie to

Kox'n'machen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Jesli masz wrodzone gino to musisz zapomnieć o koksach które aromatyzują bo ci sie odnowi lub inne cuda będą sie dziać
Tak samo musisz zapomnieć o koksach które działają progesteronopodobnie typu deca , tren , superka tez mogą powodować gino wieć ......
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zastrzyk przeciwtezcowy

Następny temat

Coś z kolanem

WHEY premium