SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozciągnięta skóra czy nadal tłuszcz ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Witam:) jestem tutaj nowym użytkownikiem. Otóż mam 21 lat i od zawsze miałem nadwagę. Schudłem ponad 30 kg ważyłem już ponad 115 teraz 83kg. Niestety został mi pewien problem widoczny na brzuchu nie wiem czy to nadal jest tłuszcz i dodatkowe kilogramy czy skóra, która została ujemnym efektem dotychczasowego odchudzania. Prosił bym was o zdanie na ten temat.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie je sie tak jak napisales oczywiscie sa to produkty ktore jak najbardziej moga sie w niej znalezc czy nawet bazowac ale zbyt duze uproszczenie tematu

masz nizej mniej wiecej opisane na czym polega ten temat \
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html

wykrecanie sie w tym przypadku studiami jest slabe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jeszcze siedzi tam spooooro tluszczu, redukuj dalej, mozesz uzywać jakiś maści, ale watpie czy to pomoze.. redukcja z głową na pewno sprawi ze nadmiar skóry niebedzie tak duzy, lub nie bedzie go w ogóle..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
Dalsza redukcja widac ze to nie sama watła skóra.Nie wiem czy cwiczysz silowo?Zacznij dzwigac ciezary,robic brzuch,budowac miesnie.Gratulacje z utraty 30 kg ale trzeba dalej waqlczyc o dobry wyglad:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokladnie , dalej sporo tkanki tluszczowej i przydaloby sie zminic sklad ciala stad trening silowy jak najbardziej wskazany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
rozumiem a ile musiałbym według was jeszcze schudnąć ? widziałem nie raz ludzi co w 3 miesiące strasznie redukowali tłuszcz i z podobnej sylwetki do mojej robili coś niebywałego. Ja raz tylko raz byłem na takiej redukcji typowej przez miesiąc plus siłownia i efektów zbytnio nie widziałem więc się poddałem. A jeśli chodzi o siłownię i ćwiczenia z ciężarami to oczywiście i rano biegałem i skutek jak widzicie od marca niby schudłem 5 kg ale to marne rezultaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
widac ze jest tego jeszcze sporo , pokazales sam brzuch ale mysle ze kolo 8-10 kg to bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
Mysle ze u Ciebie problem lezy w diecie.Ile kalorii?Moze zmiana planu treningowego?trener personalny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wystarczy troche inicjatywy i wszystko mozna zrobic przy pomocy forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
ostatnio trochę z dietą nie jest mi po drodze :( przez studia brak czasu szybkie jedzenie niestety na aktywnosc fizyczna nie mogę poświęcić tyle czasu ile bym chciał staram się jeść mało moje zapotrzebowanie wynosi 2300 kcl ważne 83 kg i wyglądam tak chciałbym się was zapytać czy redukcja wygląda tak ze się je tylko pierś z kurczaka ryz ciemny chleb i jajka ja tak przez miesiąc aby wytrzymłem. Ogólnie było pytanie jak wygląda moja cała sylwetka tak jak na tym zdjęciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
tak wygladam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
tłuszczu dużo jest
musisz dalej redukować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie ogólne moczu – to warto wiedzieć

Następny temat

Zlamana 5 kosc srodrecza

WHEY premium