WODYN: dzięki! Czułem, że w przysiadach z przodu będzie skok o 5kg...
Litwin25: wszystko ok. Mnie Thermal nie rusza.
***
Już jestem. Nie miałem niemieckiego, więc po W-Fie poszliśmy od razu do domu. Konkret.
Sprawdzian z biologii poszedł wręcz za***iście. Nie pamiętam jeszcze, żebym był tak pewny dobrej oceny z tego przedmiotu. Jestem z siebie bardzo zadowolony.

Jak tak dalej pójdzie, to będzie git.
Jutro jeszcze czeka mnie praca klasowa z polskiego, ale muszę skądś skombinować notatki, bo mi często nie chce się pisać, nad czym w takich momentach ubolewam, ale olać to. Nie mam problemu z przedmiotem.
Dam radę i tym razem.
Obiad za jakąś godzinkę, o 15:30
Ester Stack i lecę na trening.
Ciężary już rozpisane, shake'i przygotowane do zalania wodą - wszystko, jak trzeba. Mam nadzieję, że kumple dotrą, mimo tej śnieżycy za oknem... Spójrzcie sami, co się dzieje:
...

A naprawdę myślałem, że podczas tej zimy nie będzie śniegu. Niestety, byłem w błędzie.
Pozdr.