SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[ BLOG] [BLOG] RAW w piwnicy - redu 2022 str. 124

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
masa 268dni
utrzymanie 28dni
redukcja 147dni

Odopoczynek/deload

6 dzień z 10


WAGA: ~93kg (po redu 91kg)

Leniwy tydzień. Odsypiam, trochę się wyciszam.
Treningi wpadły 3, teraz dwa dnia laby.
Pon jadę do Bartka przegadać i trochę potrenować.
Środa - ogień.
Święta raczej spróbuję na spokojnie. Białko tłuszcz - Wigilia, śniadanie i obiad w 1dzien. Reszta moja.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
masa 268dni
utrzymanie 28dni
redukcja 147dni

Odopoczynek/deload

10 dzień z 10


WAGA: 93-94kg (po redu 91kg)

ostatni dzień delodu - dzisiaj szybciutko zleciał - zresztą ten cały deload w super czasie osadzony, pospałem, 8-10h (z drzemkami licząc).
Wczoraj spotkałem się z Bartkiem na luźny trening pull w Katowicach - te Smart Gym są ogromne, Najnowsze nautiliusy po dwie sztuki każdego.
*Ale pullovera nie było .
Co do spotkania, poćwiczyliśmy, a bardziej przegadaliśmy o wszystkim chyba z 4h!
Oboje jesteśmy zgodnie, ze ten rok będzie jeszcze lepszy!

Dziś w moment dzięń zleciał pracy i z dzieciakami - w międzyczasie dostałem nowe makro (średnio 2900kcl, +300kcl względem deloadu) i nowy plan
prio na klate łapy
inaczej też podchodzimy do treningu nóg - czwórki mocno raz na 10dni, ale dosłownie wszystkiego bezie 2x wiecej na jednej sesji, tak, zeby dotyrać nogi na maxa - czuje , ze to dla nich droga - zresztą wielu tak ma.
- łapy - jeszcze pracuje z fizjo, bo gdzieś mi przedramię doskwiera od kilku miesięcy , ale tu wszystko ku dobremu.

Do dzieła !
jutro dzień wolny, i koło południa idę przetrać te nogi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
masa 268dni
utrzymanie 28dni
redukcja 147dni
deload 10dni

MASA 5 dzień


WAGA: ~94kg (po redu 91kg)

No, ja już po 3ech treningach, zaraz lecę na pierwszy treningi Klatki - a w międzyczasie przeszedłem grypę (potwierdzona testem^^)
lekko nie było - myślałem, że w środę tak po nogach mnie ścięło - ale potem spanie po 13h dało mi znać, że to nie nogi
Tamiflu (lek na grypę), spanie, apetyt był ok - wiec już w ndz byłem jak nowo narodzony.
Cardio, dieta trzymana
ten tydzień jeszcze pierwsze trenigni z planu, i obserwacja jak z retencją, bo mam tendencje do trzymania dużej ilości wody czy to redu czy masa, wiec była próba wchodzenai w kcl razem z kontrolą spiro i stopniowym schodzeniem z niego.
Póki co jest ~ok, zobaczymy pod koneic tygodnia czy można dalej się odpalać z dodatkowymi retencjami i szejkiem intra


Zmieniony przez - kwachor w dniu 2023-01-02 21:37:45
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
masa 268dni
utrzymanie 28dni
redukcja 147dni
deload 10dni

MASA 10 dzień


WAGA: ~94kg (po redu 91kg)

Waga fajnie się ustabilizowała, ciśnienie wyrównane, pas w dół, ramię udo w górę.
Back pumps brak.
Więc udało się znaleźć Bartkowi sposób, żeby po redu mnie nie odbiło w kosmos z woda!

Małe korekty w treningu
Kcl w górę
DT: 460ww 50t (+80ww)
Dnt: 300ww 90t (+80ws/10t)
W DT dodatkowy "zastrzyk" anabolizmu
I można rosnąć.

Wydaje się kcl mało, ale obecna średnia kcl: 3200, powinna długo wystarczyć.








...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
masa 268dni
utrzymanie 28dni
redukcja 147dni
deload 10dni

MASA 17 dzień


WAGA: ~96kg (po redu 91kg)

Wagę nieco odbiło, ale nadal wszystko pod kontrolą biorąc pod uwagę co doszło w DT ;).
Ostatnie treningu już z fajnym przypływem mocy!

Dieta, cardio bez zmian, lecimy po kolejne tygodnie.
Jeszcze tylko sen trzeba dopiescic i będzie super.
Póki co jest 8h z drzemka mi, ale w nocy czasem wybudzany się jeszcze dwa razy na kibel, co jest męczące kwestia myślę 1-2tyg.





...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
masa 268dni
utrzymanie 28dni
redukcja 147dni
deload 10dni

MASA 25
dzień



WAGA: 96-97kg (po redu 91kg)

Ale ten czas zasuwa!
Na masie te dni już nie odlicza się tak jak na redukcji :).

Ciśnienie pod kontrolą już w pełni, zeszło też trochę wody i tak finiszujemy stabilizacje po redu.

Treningi już wchodzą bardzo dobrze, nie ma tego "zmęczenia" po redukcyjnego.
Sen coraz lepszy.
Jeszcze koło 5 rano wybudza głód, ale to trzeba przytrzymać 4-5tyg i się głowa uspokoi :)









Zmieniony przez - kwachor w dniu 2023-01-22 14:53:56
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108352 Napisanych postów 381239 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720005
Konsekwentnie idziesz po swoje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 878 Napisanych postów 2265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 175039
lodzianin1
Konsekwentnie idziesz po swoje


Staram się, dzięki że to widzisz :) !

-------------------------------------------
masa 268dni
utrzymanie 28dni
redukcja 147dni
deload 10dni

MASA 40
dzień



WAGA: ~100kg

Weszła parka okołotreningowa razem z intra shake więc i wagę z dnia na dzień wyrzuciło do góry, sylwetka też stała się bardziej "mokra" - no to zaczyna się masa ;).
Z tego co wymienialiśmy info z trenerem, tak ma być na ten okres.
Siła idzie skokowo
jeszcze +/- 2-3tyg i jest szansa wyrównać większość rekordów ze szczytu poprzedniej masy!

Z całą tą około treningowa otoczką trenuje się bajkowo - energia i chęci są nawet po 2,5h treningu, do ostatniego powtórzenia :).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 1849 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 208795
Czyżby pierwszy kontakt ze środkiem dla cukrzyków?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 151 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 936
No co zrobić, jak na drugie imię masz zbiornik a na trzecie retencyjny I tak już wszystko max ostrożnie ogarniamy, mega powoli, póki back pumpsow nie masz i w uszach nie słyszysz ciągle szumu drzew, to niech waga wskakuje

I tak trochę fenomen z Ciebie, że 6kg od dwóch środków Ci wpada tak o, a na brzuchu dalej tarka
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

[BLOG] Hidan20 Transformacja od 120kg

electro
Polecane artykuły