Qitr
Witam, witam

.
02/08/16
Push 1
1.
Wyciskanie sztangi skos góra rampa 10
20/30/40/45/50/55/60
2.Wykroki krotkie chodzone rampa 12 na noge
10/11/13/15
3.Military press rampa 15
7/12/20/25/30
4.Wyciskanie sztangielek poziomo rampa 12
11/13/15/17/19
5.Prostowanie siedząc 4x15
4 sztabki
6.Pompki na poręczach tricepsowe rampa 6
6/6
Komentarz
Myślałem, że będzie dużo gorzej na treningu ale wyszło przyzwoicie.
W wyciskaniu w dwóch ostatnich seriach łyżka - powtórzę ciężar, 60kgx8, dałbym radę x10 ale wolałem odpuścić niż łokieć miałby mi znowu wyjść drugą stroną.
Wykroki mnie niszczą, powtórzę ciężar.
MP 30x15

. Bardzo fajnie, będę teraz dokładał po 2,5kg na spokojnie i dalej pilnował techniki.
Sztangielki weszły bardzo dobrze, dużo lepiej niż sztanga ale dalej ta lewa ręka ucieka przy większym ciężarze. Dziś było nieco lepiej, poprawiłem pozycję.
Prostowanie w porządku chociaż po wykrokach VMO piekło.
Poręcze tylko dwie serie bo na więcej nie było sił.
+ 3s spięć z obciążeniem
+ 3s opad boczny
+ rollowanie - VMO przy rollowaniu dalej jeszcze boli, szczególnie przy kolanie ale myślę, ze 1-2 tygodnie i będzie w porządku.
Jestem zadowolony, cały czas do przodu.