SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Viren

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 51650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
26/07/16

Dzisiaj off, postaram się jakoś nadrobić ten trening. Nie najlepiej się czuje, chyba jakieś zatrucie.

Zrobiłem lekki rehab, rozciąganie i rolowanie.

Mam nadzieje, że przejdzie do jutra/czwartku.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
27/07/16


Push 1

1.Wyciskanie sztangi skos góra rampa 10
20/25/30/35/40/45/50

2.Wykroki krotkie chodzone rampa 12 na noge
9/10/11/13

3.Military press rampa 15
10/15/20/25/30

4.Wyciskanie sztangielek poziomo rampa 12
11/13/15/17

5.Prostowanie siedząc 4x15
4 sztabki

6.Pompki na poręczach tricepsowe rampa 6
6/6


Komentarz

Przy wyciskaniach ograniczeniem jest zdecydowanie lewa ręka, słabsza i nawet przy wyciskaniu sztangowym nie pracuje jak trzeba przy jakimś 'większym' ciężarze.
50kg poszło tak sobie, powtórzę na następnym.

Wykroki w porządku.

MP 30x12, na następnym 30x15.

Wyciskanie sztangielek ok ale lewa ręka ucieka.

Prostowanie bardzo fajnie.

Poręcze na końcu więc nie ma szału.


W następnym mikrocyklu na pewno trzeba się będzie bardziej skupić na tej lewej ręce aby ją wzmocnić, dużo ćwiczeń jednorącz na pewno będzie uwzględnionych.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
No musisz właśnie zadbać o tę lewą stronę, szkoda by prawa wciąż przejmowała power, aż wreszcie się nadwyręży. Możesz dostosować ciężar do lewej ręki i wedle jej widzimisię zwiększać. Ja jednak preferuję sztangielki przy wszelakich wyciskach, no ale... inny trening, to sobie można
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Też raczej w następnym planie skupię się na sztangielkach w większości ćwiczeń, może powoli będzie się to normowało.

29/07/16

Pull 2

1.Wiosłowanie sztangą w opadzie rampa 10
20/30/35/40/45/50/55/60/65

2.High pull
30/30/30/30/30/30/30/30

3.Podciaganie na drążku nachwyt rampa 3
cc/cc/cc

4.Face pull rampa 15
4 sztabki

5.Młotki ze sztangielkami 3x12p
8/8/8

6.Uginanie sztangi nachwytem 3x15p
12,5/12,5/12,5

Komentarz

Wiosłowanie ok, bardzo fajnie wchodzi na wyższym ciężarze.

HP wydaje mi się, że jest minimalnie lepiej jak ostatnio, będę dalej próbował. Zrobiłem więcej serii ale ciężar i tak jest za niski więc powoli będe dokładał.

Face pull w jednej serii niepotrzebny ruch biodrami, poza tym bardzo fajnie.

Oba uginania w porządku.

Filmy



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
30/07/16

Push 2

1.Przysiady rampa 15
20/30/40/45/50/55

2.Chest dips rampa 6
6/6/6/6

3.Wyciskanie sztangielek siedząc rampa 12
8/9/10/11

4.Front squat nogi wąsko rampa 15
20/25/30/35/40

5.Pompki z elewacją nóg 4x15p
cc/cc/cc/cc

6.Kombinowane prostowanie jednorącz na wyciągu 4x15
1 sztabka + 2kg sztangielka


Komentarz

Przysiad bardzo fajnie, czuć mocno nogi.

Dipsy w porządku.

Wyciskanie siedząc ok chociaż lewa ręka uciekała trochę przy końcowych powtórzeniach.

Fronty 40x10, na następnym 40x15, wstałbym ale bałem się o technikę i wolałem odłożyć.

Reszta w porządku.

Bardzo dobry, szybki trening. Nogi jak z waty.

A teraz spać.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
Przysiad ciężarowo wygląda całkiem fajnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Mam nadzieje, że idzie to w dobrym kierunku wszystko, jest lekki zapas jeszcze w niektórych ćwiczeniach więc powoli cały czas do przodu .
Ja czerpię przede wszystkim dużą przyjemność z treningów, dają możliwość odcięcia się i wbrew pozorom odpoczynku, zdecydowanie lepiej się czuję. Ciężary i sylwetka to sprawa dla mnie mniej istotna chociaż pewnie większość osób po to właśnie ćwiczy.

01/08/16

Pull 1

1.Martwy ciag
30/40/45/50/55/60

2.Podciąganie na drążku neutralnie
cc/1,25/2,5/3,75/5/cc

3.Podciąganie sztangi do klatki
20/30/35/40/45

4.Glute ham raise
cc/cc/cc/cc/cc

5.Modlitewnik ze sztangą prostą
15/15/15

6.Szrugsy ze sztangielkami rampa
11/13/15/17/19/21

Komentarz

MC poszło bardzo fajnie, nawet z techniki jestem zadowolony.

W podciąganiu czuję progres, z ciężarem ciała idzie już dużo łatwiej chociaż dalej nie opuszczam się do końca.

Podciąganie do klatki - to ćwiczenie naprawdę jest bardzo dobre tylko ma jedną wadę robione ze sztangą - przy większym ciężarze trudno o dobrą technikę bo przechyla do przodu, niestety na suwnicy na mojej siłowni nie da się tego ćwiczenia wykonać a pewnie rozwiązałoby to po części ten problem. Przy 45kg mnie wygięło więc odpuściłem ale wchodzi bardzo dobrze.

Żuraw zawsze bardzo dobrze wchodzi.

Modlitewnik w porządku.

Szrugsy - miałem lekki problem z chwytem w dwoch ostatnich seriach.

Dieta standardowa oprócz kawałka chałwy . Waga się utrzymuje.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
bede śledził powodzenia

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Qitr

Witam, witam .

02/08/16


Push 1

1.Wyciskanie sztangi skos góra rampa 10
20/30/40/45/50/55/60

2.Wykroki krotkie chodzone rampa 12 na noge
10/11/13/15

3.Military press rampa 15
7/12/20/25/30

4.Wyciskanie sztangielek poziomo rampa 12
11/13/15/17/19

5.Prostowanie siedząc 4x15
4 sztabki

6.Pompki na poręczach tricepsowe rampa 6
6/6

Komentarz

Myślałem, że będzie dużo gorzej na treningu ale wyszło przyzwoicie.

W wyciskaniu w dwóch ostatnich seriach łyżka - powtórzę ciężar, 60kgx8, dałbym radę x10 ale wolałem odpuścić niż łokieć miałby mi znowu wyjść drugą stroną.

Wykroki mnie niszczą, powtórzę ciężar.

MP 30x15 . Bardzo fajnie, będę teraz dokładał po 2,5kg na spokojnie i dalej pilnował techniki.

Sztangielki weszły bardzo dobrze, dużo lepiej niż sztanga ale dalej ta lewa ręka ucieka przy większym ciężarze. Dziś było nieco lepiej, poprawiłem pozycję.

Prostowanie w porządku chociaż po wykrokach VMO piekło.

Poręcze tylko dwie serie bo na więcej nie było sił.

+ 3s spięć z obciążeniem
+ 3s opad boczny
+ rollowanie - VMO przy rollowaniu dalej jeszcze boli, szczególnie przy kolanie ale myślę, ze 1-2 tygodnie i będzie w porządku.

Jestem zadowolony, cały czas do przodu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Niektórzy ludzie po powrocie z pracy są padnięci i najchętniej położyli by się spać, ale kiedy idą na trening to w miarę funkcjonują do wieczora

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Crossfit

Następny temat

3xCrossfit + 1xFBW

Shoty
Polecane artykuły