SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Viren

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
No oczywiście, że jedź na ustawkę. Kto z forum planuje być ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
O ile się nie mylę to Czawaj z kolegą, Wiktor, Dominika i ja na razie, może ktoś jeszcze się zdecyduje. Ja to tak rekreacyjnie sobie ćwiczę a tam widziałem na poprzednich ustawkach, że konkretne ciężary i treningi były, trochę strach jechać . Jakieś zdjęcia postaram się porobić, ponagrywać, podpatrzeć i podpytać

Tydzień później, jeżeli będzie taka możliwość to chciałbym odwiedzić UMP w Krakowie bo jest okazja a może kogoś z forum też uda się spotkać .

17/05/16

Zrobiłem nogi dzisiaj, w czwartek planuję drugi trening góry.

Dół:

1.Przysiady ze sztangą 4x10
40/50/60/70/75

2. RDL 4x10
40/40/40/40

3.Wykroki chodzone ze sztangielkami 4x10p na nogę
6/6/6/6

4. Żuraw 4x8
cc/cc/cc/cc

5.Wspięcia na palce stojąc 3x30p
Na suwnicy robiłem, dołożyłem 20kg.

Komentarz

Przysiad w porządku, miałem założone 80 ale nie czułem się dziś na siłach.

RDL nagrałem i jest źle moim zdaniem, dół pleców gdzieś ucieka, wydaje mi się, że ugięcie kolan może być odrobinę większe. Sztangę można prowadzić trochę dalej od piszczeli bo czasem mnie delikatnie kołysze do tyłu, tempo też nie takie jak być powinno. Ale dwójki czułem ok .

Wykroki - genialne ćwiczenie, mocno je czuje.

Żuraw - będę się coraz wolniej starał opuszczać i mniej pomagać rękami, poszedł w porządku.

Wspięcia ok.

Nogi po treningu czułem bardzo fajnie, zrobiłem jeszcze rolowanie i rozciąganie tak jak zawsze .


Filmy





Dieta

1. Płatki owsiane + 2 jajka + smalec + wiórki kokosowe + gorzka czekolada
2. Zupa pomidorowa + ryż biały
3. Ziemniaki + wieprzowina + oliwa z oliwek
4. Makrela wędzona + ketchup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pamiętaj, że nie liczą się wyniki i wielkośc łapy, tylko to ile serca wkładasz w ten sport Podejrzewam, że ćwiczysz tak samo ciężko jak oni i tak samo skrupulatnie przestrzegasz diety . Klucz gdzieś indziej tkwi, jeśli wiesz o czym mówię

W rdlu powinieneś stanąc węziej i trzymac stopy równolegle.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Wyniki to dla mnie tylko dodatek tak naprawdę, cel był i jest zupełnie inny - naprawienie się, co już w dużej części się udało przez naturalny i spokojny trening.
Kręgosłup nie boli, w kolanach rzadko strzela, barki nie dają się tak we znaki, przykurcze powoli znikają i mobilność się poprawia.


Tak z innej pary kaloszy - kilkoro moich przyjaciół fizjoterapeutów jest dość mocno zaniepokojonych wprowadzaną nowelizacją ustawy o ich zawodzie, trzeba mieć tylko nadzieję, że nie odbije się to na zwykłych szarych ludziach bo sam korzystałem z ich dużej wiedzy i umiejętności aby się poskładać do kupy.


18/05/16

Rehab

SWS 4x10
Rotacja zewnętrzna do góry 4x10
No money 4x10
+rollowanie
+rozciąganie

Dzisiaj lekko, nogi dają się we znaki więc nie robiłem nic na nie.

Dieta

5 mniejszych posiłków.

1. Wieprzowina + ryż biały + oliwa z oliwek
2. Zupa pomidorowa + ryż biały
3. wieprzowina + ziemniaki + smalec
4. 3 jajka + chleb pełnoziarnisty + masło
5. twaróg + masło orzechowe + gorzka czekolada



Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-05-18 20:22:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Co to za nowelizacja ustawy, bo nie jestem w temacie ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Z tego co wiem chodziło o likwidacje samorządu fizjoterapeutów i decyzję o tym kto mógłby wykonywać ten zawód podejmowaliby wojewodowie, miała też chyba wprowadzić obowiązkowe skierowania lekarskie do fizjoterapeutów - co byłoby kompletnym nieporozumieniem moim zdaniem, było też coś o klauzuli sumienia - mogliby odmówić wykonania zabiegu tak jak lekarze.

Ale o ile dobrze mnie doszły słuchy to właśnie dzisiaj ta nowelizacja została odrzucona po protestach .

19/05/16

Góra 2

1.Pompki na poręczach w wersji na klatkę 4x cc
8/8/6/6/

2.Wznosy na bok 4x10
6/6/6/6

3.Wiosłowanie sztangielką 4x10
20/22/24/26

4. Szrugsy ze sztangą 4 x 15p
40/50/60/70

5. Prostowanie na wyciągu 4x12
12,5/12,5/12,5/12,5

6.Uginanie sztangielek z supinacją nadgarstka 4x12
6/6/6/6

Komentarz

Poręcze coraz lepiej, nagram następnym razem wersję klatkową.

Problem jest przy szrugsach - rotuje barkiem a nie robię szrugsa, popracuję nad tym lepiej i obniżę ciężar następnym razem.

Reszta ćwiczeń w porządku, bardzo przyjemny plan.

Jestem ciekaw co będzie robione w sobote na ustawce .

Dieta

1. Kurczak + kuskus + oliwa z oliwek
2. 2 banany
3. Kasza gryczana + wieprzowina + smalec
4. Tuńczyk + chleb pełnoziarnisty + maslo
5. Twaróg + masło orzechowe + gorzka czekolada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
O, widzę bardzo ciekawy, z głową prowadzony systematyczny dziennik!
Co do ustawek to zawsze każdy jest mile widziany i nikt nikomu nie patrzy na ciężary- Wiktor na ost ustawce biceps robił tym samym ciężarem co ja, a spokojnie mógłby dorzucić tam 30kg To tylko ciężar, zresztą ja sam mam problemy z plecami, dyskopatię, stąd również nie mam się za bardzo siłowo czym popisać- ale co tam, ćwiczę bo to kocham
Tak więc jeszcze raz zapraszam- może ktoś to jeszcze z Krakowa i okolic czyta-niech wpada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Witam, coś tam się staram ruszać jak widać .
A na ustawkach, o ile tylko będzie okazja i czas to będę się pojawiał .


20/05/16

Rehab

1. Przysiad 3x10
2. Półmostek biodrowy 2x20
3. Skłon w przód 3x10
4. No money 2x15
5. Rotacja zewnętrzna do góry 2x15
+ rolowanie
+ rozciąganie

Czuję spięcie w prawym dwugłowym dość mocne dziś, rolowanie i rozciąganie zrobiłem dłuższe.

Dieta

1. 3 jajka + gorzka czekolada
2. Kalafior + masło + ziemniaki + 2 jajka
3. Kurczak + kuskus + ketchup + oliwa z oliwek
4. Twaróg + dżem + masło orzechowe




Zmieniony przez - Viren w dniu 2016-05-20 20:12:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak Kraków to może Paris Platynov się zjawi

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Filip, o ile się nie mylę, pracował w tej samej galerii co ja, ale nie mieliśmy okazji się bliżej poznać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Crossfit

Następny temat

3xCrossfit + 1xFBW

WHEY premium